0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Seksas. Kaip visa tai daryti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 18.22 SoldOut

Knygos "Seksas. Kaip visa tai daryti" aprašymas

Atraskite meilės žaidimų malonumų paslaptis, sužinokite viską, ką reikia išmanyti apie seksą ir jo teikiamus džiaugsmus. Patarimai kaip išvengti tykančių pavojų bei atsakymai į daugybę „nepatogių" klausimų. Pateikiama daug informacijos apie meilės žaidimų rūšis, įvairias kontraceptines ir malonumams skirtas priemones, žaislus. Knygos tikslas - suteikti tik jums tinkamą žinių ir geidulingų minčių užtaisą, kad galėtumėte savarankiškai eiti atradimų keliu. Laikykite šią knygą jums skirtu žmogaus kūno atlasu, pilną nuorodų, vaizdingų maršrutų ir kelio ženklų. Vis dėlto nelaukite tol, kol bus per vėlu jį atversti, kadangi svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti apie seksą - tai, kad yra daugybė būdų pasijusti seksualiu ir dar daugiau kelių jūsų laimės viršūnėn.

  • Autorius: Em & Lo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 23x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955384618

Parašykite atsiliepimą apie "Seksas. Kaip visa tai daryti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Seksas. Kaip visa tai daryti", Em & Lo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Em & Lo su knyga "Seksas. Kaip visa tai daryti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Seksas. Kaip visa tai daryti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Em & Lo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Seksas. Kaip visa tai daryti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Seksas. Kaip visa tai daryti" perkama kartu