⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 12.99 SoldOut

Knygos "Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos" aprašymas

"Pamirškite, ką žinojote apie žmogaus prigimtį! Knygos "Sekso aušra: priešistorinės modernaus seksualumo ištakos" autoriai – filosofijos mokslų daktaras, psichologas Christopheris Ryanas ir medicinos mokslų daktarė, psichiatrė Cacilda Jetha – plėšia figos lapelius nuo kiekvienos svarbesnės žmonijos vystymosi istorijos idėjos su stulbinama erudicija ir pavydėtinu sąmoju.

Juodu keliauja per milijonus metų nuo priešistorinės Afrikos iki šių dienų miegamųjų; pažeria skaitytojui begalę istorinių ir mokslinių faktų, be sentimentų linčiuoja nepagrįstas teorijas bei išvadas apie žiaurias gyvenimo sąlygas priešistoriniais laikais, bjaurų ir egoistišką žmonių būdą, amžinąjį lyčių karą, monogamiją, šeimos modelius, emocinius ir seksualinius vyrų bei moterų poreikius ir pateikia drąsią savąją versiją, kodėl mes gyvename ir mylime būtent šitaip.

Pirmą kartą išleista 2010 m., "Sekso aušra: priešistorinės modernaus seksualumo ištakos" atsidūrė populiariosios žiniasklaidos rampų šviesoje ir mokslininkų akiratyje. Ją komentavo – kritikavo ir gyrė – skirtingų akademinių sričių ekspertai: antropologai, evoliucijos psichologai, primatologai, biologai, seksologai. Knyga sulaukė tarptautinės sėkmės, išversta į 19 kalbų. Sveikas požiūris į seksualumą gali duoti labai daug naudos emocinio ir fizinio žmogaus gyvenimo kokybei. Tačiau suvokti seksualinius potraukius ir poreikius bei gebėti įsprausti juos į socialinių normų, moralės, religijos, etikos rėmus – kebloka. "Sekso aušra" meta iššūkį įprastinei, tradicinei sekso sampratai. Tai provokuojanti, įdomi ir naujus minties kelius atverianti knyga."


dr. Andrew Weilas, Arizonos integralios medicinos centro vadovas


  • Autorius: Christopher Ryan, Cacilda Jetha
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 359
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023837

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos", Christopher Ryan, Cacilda Jetha. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Christopher Ryan, Cacilda Jetha su knyga "Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christopher Ryan, Cacilda Jetha. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sekso aušra. Priešistorinės modernaus seksualumo ištakos" perkama kartu