⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 6.49 SoldOut

Knygos "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą" aprašymas

Skaitydamos knygą "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą", jūs susipažinsite su pratimų sistema, kuri jums leis patirti daugkartinį orgazmą, įsilieti šviežių jėgų jūsų intymiems santykiams, o svarbiausia - savo seksualinę energiją padės panaudoti visa apimančios gyvybinės energijos ir sveikatos stiprinimui.

Malonumas, kurį galėtų patirti moteris, yra toks didelis ir svaiginantis kaip niekas kitas Žemėje. Nepriklausomai nuo to, kokių seksualiniu požiūriu laisvų pažiūrų jūs esate, ši knyga jums padės sustiprinti tiek geismą, tiek pasitenkinimą.

PRATARMĖ

Daugybė žmonių stebisi, kodėl vakarietišką išsilavinimą įgijusi medikė sumanė rašyti knygą apie senovines seksualines daoistų praktikas. Priežastis paprasta: esu gydytoja, ypač besidominti moters sveikata ir seksualumu, todėl tyrinėju tai, kas tinka moterims. Pati būdama moterimi, mėgaujuosi neįtikėtinu malonumu ir harmonija, kuriuos dovanoja seksualiniai santykiai, grindžiami daoistų technikomis. Pirmą kartą su šiomis technikomis susipažinau savo studijų metu, kai mano vyras Dugas kartu su Manteku Cija ėmė rašyti knygą apie vyrišką seksualumą. Iš pradžių gana skeptiškai žvelgiau į teiginius, kad seksualinės praktikos gali sustiprinti žmogaus sveikatą, nors iš esmės tai yra pačios galingiausios seksualinio gydymo ir teigiamų gyvenimo pokyčių technikos, kurias sutikau asmeniniame ir profesiniame savo gyvenime.

Kai mano gyvenimo poreikiai išaugo, turiu omenyje medicinos ordinatūrą ir trijų mūsų vaikų gimimą, ėmiau tyrinėti seksualinius ir energinius daoistų principus, ypač skirtus moterims. Nauda mano energetikai ir bendrai savijautai, tiek miegamajame, tiek ir už jo ribų buvo begalinė. Buvau ypač dėkinga už džiaugsmą ir malonumą, kuriuos į mano gyvenimą atnešė daoistų praktikos. Vėliau, kai tapau šeimos gydytoja ir didžiausią dėmesį sutelkiau į moters sveikatą, mano domėjimasis daoistų seksualinėmis praktikomis tapo ir profesinis, ir asmeninis. Daugelis moterų seksualiniuose savo gyvenimuose patirdavo tik kančias ir neviltį, todėl jaučiau poreikį išsakyti daug sveikesnį ir holistiškesnį požiūrį į seksualinę moters energiją bei seksualinį malonumą.

Tokių praktikų išmokau iš mokytojo Čijos, kuris daoistų technikų pradėjo mokytis dar būdamas vaikas iš garsių daoizmo, jogos ir budizmo meistrų. Jis sukūrė sudėtingą daoizmo praktikų ir gydymo sistemą, vadinamą Universaliuoju Daoizmu (anksčiau buvo vadinama Gydančiu Daoizmu). Universaliojo Daoizmo rėmuose knygos autorius apibendrino seksualinės daoistų išminties idėjas ir tokiu būdu sukūrė unikalią sistemą, kurią pavadino Gydančia Meile ir per pastaruosius 30 metų pristatė ją šimtams tūkstančių žmonių visame pasaulyje. Mokytojas Cija anksčiau su mano vyru parašė knygą „Seksualinio gyvenimo paslaptys vyrams" (The Multi-orgasmic Man), kurioje supažindino vyrus su daug išmintingesnių ir patrauklesniu požiūriu į vyrišką seksualumą. Ta knyga turėjo didžiulį pasisekimą, todėl vėliau kartu su mano vyru, Manteku Cija ir Manivana Čija parašėme knygą „Seksualinio gyvenimo paslaptys poroms" (The Multi-Orgasmic Couple), siūlančią poroms galimybę sužinoti apie daug intymesnius ir tobulesnius lytinius santykius, su kuriais vyrai jau susipažino skaitydami pirmąją knygą. Supratau, jog neįmanoma kalbėti apie sudėtingą, subtilų, turtingą ir kartais komplikuotą moterišką seksualumą poroms skirtoje knygoje. Bendraujant su daugybe skaitytojų, ligonių ir draugių, man tapo aišku, kad didelė dalis moterų susiduria su nemažais sunkumais, jei nori iki galo įgyvendinti savo troškimus nekalbant jau apie daugkartinį orgazmą. Tikiu, kad ši nauja knyga, skirta specialiai moterims,

padės joms patirti džiaugsmą ir pasitenkinimą, apie kuriuos anksčiau nė svajoti nesvajojo.

Daoistų teorijos apie seksualumą mums primena, kad tikrai sveiką, dinamišką ir prasmingą gyvenimą galime gyventi tik radusios ryšį su savo troškimų ir vitališkumo šaltiniu - savo seksualine energija. O tokia energija nėra pasirenkama prabanga. Ji nė kiek ne mažiau svarbesnė už pagrindinį gyvybinės mūsų energijos šaltinį. Seksualinė energija yra neišsenkamas neįtikėtinos galios ir džiaugsmo šaltinis, jei tik sugebame su juo dirbti. Paprasčiausių praktikų metu išmoksite, kaip savo kūno energiją galima pritaikyti seksualiniam malonumui didinti ir savo kūnui gydyti. Praktikuodamos galėsite sustiprinti ir išplėsti orgazmo gebėjimus ir paskui malonumą bei seksualinę energiją išnaudoti savo gyvenimo pilnavertiškumui stiprinti.

Knygoje rasite mano pacienčių ir studenčių pasakojimų apie savo keliones didesnio malonumo link remiantis seksualinėmis daoistų praktikomis. Nors idėjų ir pratimų šaltinis yra daoizmo mokytojas ir vakarietė medikė, buvo nuspręsta, kad pagrindinė knygos autorė būsiu aš. Pagalvojome, kad tokiu būdu bus išsaugotas betarpiškas ryšys ir intymumas, kurie yra itin svarbūs tokiai asmeniškai ir giliai temai kaip seksualumas. Esu medikė ir daoizmo praktikuotoja, tačiau labai norėčiau, kad keliaudamos išsipildžiusių troškimų, malonumo ir gyvybiškumo link matytumėte manyje paprasčiausią draugę ir bendrakeleivę.

Radusios laiko tirti savo malonumams ir išlaisvinusios savo seksualinę energiją, padovanosite sau pačią vertingiausią dovaną. Be to, tokiu būdu apdovanosite ir visus save supančius žmones, ne tik savo partnerį, bet ir bet ką, kuo rūpinatės ar kas rūpinasi jumis. Kuo daugiau būsite pasiekusi seksualiai, emociškai ir dvasiškai, tuo daugiau energijos ir džiaugsmo atiduosite kitiems žmonėms. Šia knyga norime padėkoti jums susidraugauti su savo geismu ir ištirti savo galimybes, nes kiekviena moteris tikrai gali patirti seksualinį ir asmeninį visavertiškumą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie seksą

Mantekas Čija, Reičelė Karlton Abrams pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mantekas Čija, Reičelė Karlton Abrams tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą" perkama kartu