0

Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė")

Informacija

Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė")

  • Leidėjas: Leidiniai tėvams
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 30
  • ISBN ar kodas: 9786099584317

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė")" aprašymas
„Sena žaislų dėžė" – tai edukacinės serijos „Įdomioji senovė" antroji knygutė. Joje pasakojama, kuo vaikai žaisdavo senovėje, kas ir iš ko gamino žaislus, kokie žaidimai buvo mėgstamiausi. Skaitytojai supažindinami su anų laikų žaislais ir gali palyginti, kaip jie skirias nuo dabartinių.

Knygelė „Sena žaislų dėžė"iliustruota dailininkės Eglės Gelažiūtės piešiniais ir senųjų vaikų žaislų nuotraukomis iš Lietuvos muziejų archyvų. Knygele siekiama skatinti vaikus domėtis praeitimi, atrasti naujus žaislus bei užsiėmimus, į juos įtraukti savo draugus bei artimuosius.

Parašykite atsiliepimą apie "Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė"), kurį parašė Ginta Liaugminienė. Siūlome ne tik išsamų Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė") aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ginta Liaugminienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė"). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė") dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Sena žaislų dėžė. Kuo žaidė mūsų močiutės ir seneliai (serija "Įdomioji senovė")" perkama kartu