0

Sename dvare. Irkos tragedija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Sename dvare. Irkos tragedija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090118221

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sename dvare. Irkos tragedija" aprašymas
Šatrijos Ragana (tikr. Marija Pečkauskaitė, 1877–1930) – lietuvių rašytoja ir pedagogė.

Apysakoje „Sename dvare“ vaizdžiai veriasi archetipinio, senojo dvaro peizažai, iškyla gilūs psichologiniai ryšiai tarp jautriosios mamatės ir jos dukters Irusios. Kūrinys kupinas gyvenimo filosofijos, buities ir būties klausimų, pareigos ir laisvės, ribos tarp trapių svajonių ir proziškos gyvenimo realybės apmąstymų.

Apsakyme „Irkos tragedija“ septynerių metų mergaitė pasakoja prarastosios šeimos tragediją, juntamas begalinis noras susigrąžinti sueižėjusią vaikystės mikrokosmo harmoniją.

Parašykite atsiliepimą apie "Sename dvare. Irkos tragedija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sename dvare. Irkos tragedija, kurią skaitytojams dovanoja Šatrijos Ragana. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šatrijos Ragana su knyga Sename dvare. Irkos tragedija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sename dvare. Irkos tragedija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šatrijos Ragana. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sename dvare. Irkos tragedija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sename dvare. Irkos tragedija" perkama kartu