⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui" aprašymas

Natos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Jurgis Juozapaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurgis Juozapaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Senamiesčio eskizai. Smuikui ir fortepijonui" perkama kartu