⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")

Kaina: 5,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 5.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")" aprašymas

"Senas kalendorius" - edukacinė knygutė, kurią perskaitę vaikai sužinos, ką kiekvieną metų mėnesį senovėje veikdavo jų močiutės ir seneliai, kai buvo maži.


- Sklaidydami su savo mažyliais knygutę, galėsite palyginti, kaip mes atostogaujame dabar, ir kokios atostogos būdavo senovėje. Ar apskritai jos būdavo?

- Ar vaikai dalyvaudavo vestuvėse, jei tuokdavosi giminaičiai ar kaimynai? Ką jie ten matydavo pro tvorą?

- Kada būdavo puošiama Kalėdų eglutė?

- Kodėl mokslo metai prasidėdavo ne rugsėjo į-ąją. kaip dabar?

- Kokias pasakas vaikams sekdavo sugulus?

 

Ši knygutė "Senas kalendorius" papasakos apie laikus, kuriuos pamena proseneliai, ir bus tarsi pirmasis istorijos vadovėlis patiems mažiausiems skaitytojams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")", kurį pristato Ginta Liaugminienė. Siūlome ne tik išsamų "Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ginta Liaugminienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Senas kalendorius. Ką vaikystėje veikė mūsų močiutės ir seneliai? (serija "Įdomioji senovė")" perkama kartu