0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga


2021-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga" aprašymas

Šioje knygoje "Senasis baltųjų debesų kelias" aprašomas Budos Gautamos gyvenimas ir mokymas. Knygos "Senasis baltųjų debesų kelias" autorius Trich Nhat Hanh, remdamasis dvidešimt keturiais sanskritiškais, kiniškais bei pali šaltiniais lėtai ir dėmesingai eina tais pačiais keliais, kuriais prieš 2500 metų ėjo Šakjų giminės princas Sidharta, vėliau tapęs atbudusiuoju.

"Senasis baltųjų debesų kelias" pasakoja apie vieną iš pasaulinių religijų – budizmą – nuo pačių pirmųjų jos atsiradimo dienų, o knygos herojai bei joje aprašyti įvykiai yra autentiški.

Thich Nhat Hanh, budistų vienuolis iš Vietnamo, Saigone įkūrė Van Hanh budistinį universitetą, taip pat skaitė paskaitas Kolumbijos bei Sorbonos universitetuose. 1967-aisiais Martynas Liuteris Kingas jaunesnysis, pagerbdamas Thich Nhat Hanh teikos ir susitaikymo siekius, nominavo jį Nobelio teikos premijai.

"Rašydamas šią knygą aš, atrodo, susidūriau su tais pačiais sunkumais, kuriuos kažkada patyrė pats Buda. Mokytojui jie kilo ir bendraujant su artimiausiais siekėjais, ir su pasauliečiais. Tada jeigu Buda šioje knygoje yra panašus į kiekvieną iš mūsų, tai iš dalies parodo, jog jis ir buvo toks – kaip kiekvienas iš mūsų."
Trich Nhat Hanh

Iš anglų kalbos vertė A. Rodomanskis ir J. Vitkūnas


  • Autorius: Thich Nhat Hanh
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955954651

Parašykite atsiliepimą apie "Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išminties knygos

Thich Nhat Hanh parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Thich Nhat Hanh tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Senasis baltųjų debesų kelias, 1 knyga" perkama kartu