0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Senėjimo menas

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 3.80 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Senėjimo menas


2021-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Senėjimo menas" aprašymas

Net jei apie tai kol kas negalvojate, senatvė anksčiau ar vėliaus pasibels ir į jūsų gyvenimą. Kaip įkopus į septintą dešimtį išsaugoti džiaugsmą ir mėgautis pilnaverčiu gyvenimu? Benediktinų vienuolis Anzelm Grün knygoje „Senėjimo menas“ kviečia pasikalbėti apie senatvę – be stereotipų, baimės ir nerimo.

Šią knygą Anzelm Grün parašė perkopęs šešiadešimties metų slenkstį. Knygoje jis kviečia skaitytojus neskubant patyrinėti, ką reiškia senėjimas. Anot jo, vertinant per dvasingumo prizmę, senatvė gali tapti brandos ir dvasinės pilnatvės laiku. O tai suteiks jėgų įveikti iššūkius, su kuriais gali tekti susidurti.

Senėjimas – natūralus biologinis procesas. Tačiau labai daug kas priklauso ir nuo to, kaip patys jį vertiname. Pasitikėdami savo sielos stiprybe galime atsverti gamtos dėsnių nulemtą kūno silpnėjimą ir džiaugtis gyvenimo rudeniu.

Knygos „Senėjimo menas“ puslapiuose benediktinų vienuolis atvirai ir įtikinamai pasakoja apie problemas, su kuriomis žmonės susiduria senatvėje. Jis moko priimti, paleisti ir susitaikyti – šiuose trijuose pasirinkimuose slypi galia atsispirti laiko tėkmei. Supratę ir susitaikę su savo netobulumu, į savo gyvenimą galime įsileisti naujas dorybes. Tai dėkingumas ir kantrybė, švelnumas ir ramybė. Atsisakydami geidulių ir sugebėdami paleisti prabėgusią jaunystę, sulauksime naujų malonių, kurių vertė galbūt nepalyginamai didesnė.

1945-aisiais gimęs Anzelmas Grünas – benediktinų vienuolis ir Miunsteršvarcacho vienuolyno administratorius. Kai kurie laiko jį vienu populiariausiu šiandienos krikščioniškosios literatūros autoriumi. Savo knygose jis gilinasi į aktualius, šiuolaikiniam žmogui kylančius klausimus, analizuoja jų patiriamus sunkumus. Vienuolis taip pat veda kursus ir skaito paskaitas. Gerbiamo sielovadininko, dvasinio vadovo ir tėvo pamokymų klausosi dešimtys tūkstančių žmonių, o jo knygos sulaukia ir didžiulio tiražo, ir susidomėjimo.
Filosofo ir teologo išsilavinimą turintis vienuolis yra parašęs ne vieną knyga apie krikščionišką tradiciją. Tarp jo leidinių – pasakojimai apie pranciškonus, Jėzaus asmenybę, krikščionybės tėvų mokymą. Anzelmas Grünas nevengia imtis ir aktualių kasdienio gyvenimo klausimų, buitiškų temų. Jis rašė ir apie nerimąs dėl vidurio amžiaus krizės, ir apie gyvenimo saulėlydį.

Iš vokiečių kalbos vertė Jolita Tamoliūnaitė-Salmen


  • Autorius: Anselm Grun
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 15x21, minkšti viršelai
  • ISBN ar kodas: 9786098153156

Parašykite atsiliepimą apie "Senėjimo menas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Anselm Grun parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Senėjimo menas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Senėjimo menas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Senėjimo menas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Senėjimo menas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anselm Grun tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Senėjimo menas" perkama kartu