0

Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė

  • Leidėjas: Vytautas Račickas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786094081545

2020-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė" aprašymas

Ši istorija prasidėjo vieną ankstų rytą. Iš pradžių Edvarduko brolis Lukas išskalbė katiną, paskui sugedo pono Vincento mašina, paskui įvyko nedidelis ,,žemės drebėjimas". Galop dingo kieme stovėjusi medinė Onutė... Detektyvas? Ne, veikiau mūsų gyvenimo kasdienybė. Kartais liūdnoka, o kartais - ir visai linksma.

Parašykite atsiliepimą apie "Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė, kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Seni pažįstami, arba Ketvirtoji šlepetė" perkama kartu