0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Seniausieji Lietuvos žaislai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-08 Vitalija

Puiki knyga, įdomi ir ne specialistui, ir netgi vaikams pavartyti.

Seniausieji Lietuvos žaislai


2021-04-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Seniausieji Lietuvos žaislai" aprašymas

Ši knyga yra pirmasis mėginimas pažinti istorikų užmirštus ir archeologų atrastus, nuo pat vaikystės tokius svarbius lavinimosi ir lavinimo draugus - žaislus ir žaidimus. Priešistorės laikų pramogų tyrimai, iš pirmo žvilgsnio atrodantys nesudėtingi ir žaismingi, iš tiesų yra svarbūs ir reikšmingi. Tiriant XIII-XVII a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštysės žaidimus ieškoma atsakymų į esminius klausimus, susijusius su jų chronologija, geografiniu ir socialiniu paplitimu, kilme, raida bei ryšiais su artima ir tolimesne geografine aplinka. Knygoje keliami klausimai dėl socialinių kultūrinių pramogų aspektų, galimų kultūrinių, ekonominių ir politinių priežasčių žaislų ar žaidimų populiarumui, legalumui ir jų vietai tuometinėje visuomenėje. Ši knyga turėtų būti įdomi ir naudinga ne tik specialistams, bet ir plačiajai visuomenei, besidominčiai Lietuvos žaislų ir kasdienybės istorija.2013-10-08

Puiki knyga, įdomi ir ne specialistui, ir netgi vaikams pavartyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Seniausieji Lietuvos žaislai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Seniausieji Lietuvos žaislai, kurią skaitytojams dovanoja Povilas Blaževičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Povilas Blaževičius su knyga Seniausieji Lietuvos žaislai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Seniausieji Lietuvos žaislai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Povilas Blaževičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Seniausieji Lietuvos žaislai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Seniausieji Lietuvos žaislai" perkama kartu