0

Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2013-10-03 .

labai nepatiko

Informacija

Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas" aprašymas
Knyga parašyta remiantis moderniausiomis humanitarinių ir socialinių mokslų koncepcijomis. Autoriaus dėmesys sutelkiamas į senųjų lietuvių gyvenseną (etosą), kuriai buvo būdingas gamtajausmiškumas, kosmologinis sąmoningumas ir Darnos siekis. Išskleidžiama krikščioniškojo ir „pagoniškojo“ pasaulių (civilizacijų) konflikto anatomija. Aiškinamos senųjų lietuvių kultūros nunykimo priežastys ir pasekmės. Sisteminiu žvilgsniu bandoma pažvelgti į senųjų lietuvių dvasinės kultūros paveldą, jo reanimacijos galimybes bei svarbą.
2013-10-03

labai nepatiko

Parašykite atsiliepimą apie "Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas, kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Grigas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Grigas su knyga Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Grigas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Senieji lietuviai: tapatybės bruožai ir jų likimas" perkama kartu