0

Seno kareivio sugrįžimas

Informacija

Seno kareivio sugrįžimas

  • Leidėjas: Šiaurės Lietuva
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9955-579-08-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Seno kareivio sugrįžimas" aprašymas
Žinomo lietuvių prozininko M. Katiliškio novelių rinkinys, šešias dešimtis metų laikytas dingusiu karo verpetuose, sugrįžta skaitytojams. Tai pirmoji rašytojo knyga, kurios rankraščiai 1944 m. buvo įteikti "Sakalo" leidyklai.
Rinkinį sudaro 7 novelės.

Parašykite atsiliepimą apie "Seno kareivio sugrįžimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Seno kareivio sugrįžimas, kurią skaitytojams dovanoja Marius Katiliškis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marius Katiliškis su knyga Seno kareivio sugrįžimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Seno kareivio sugrįžimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Katiliškis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Seno kareivio sugrįžimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Seno kareivio sugrįžimas" perkama kartu