-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)

Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2,10 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)" aprašymas

Šį kartą Šauniojo penketuko laukia išties nepaprastos atostogos. Vaikai apsigyvens sename švyturyje ir ieškos piratų paslėpto lobio; plauks į negyvenamą salą ir išsiaiškins, kas joje slepiama; ir galiausiai įsikurs palapinėse šalia klajojančio cirko bei bandys įminti nakties vagystės paslaptį.

Devintoje viso pasaulio vaikų pamėgtos serijos knygoje "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu" spausdinamos dar trys naujos istorijos apie kvapą gniaužiančius Šauniojo penketuko nuotykius.

Iš anglų kalbos vertė Miglė SaboliūtėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)", kurį pristato Enid Blyton. Siūlome ne tik išsamų "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Enid Blyton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)" perkama kartu