0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 7,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (11%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2021-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga" aprašymas

"Senoji Lietuvos literatūra" - mokslo periodinis leidinys, leidžiamas nuo 1992 m. LLTI dirbančių senosios raštijos tyrėjų bei jų kolegų kituose Lietuvos bei užsienio panašaus profilio tyrimų ir mokslo centruose. Leidinyje skelbiami senosios raštijos metodologinio, žanrinio ir istorinio pobūdžio tyrimai, šaltinių publikacijos bei komentuoti jų vertimai į lietuvių kalbą, mokslinės literatūros recenzijos bei anotacijos, reikšmingų savo srities artefaktų bei įvykių aprašai, kronikos ir kt. Leidinio redakcinės kolegijos nariai ir jo autoriai pirmiausia siekia publikuoti senosios Lietuvos raštijos tyrimus, visuomenę supažindinančius su svarbesniais autoriais, žanrais ir kūriniais; jiems taip pat rūpi informuoti visuomenę apie mokslinio gyvenimo paskutinių metų reikšmingesnius faktus, asmenis ir įvykius. Taigi mokslininkų dėmesys telkiamas ties XIII?XIX amžiais, kreipiamas į daugiažanrį ir įvairiakalbį senosios Lietuvos raštijos paveldą, pirmiausia į Lietuvos Didžiosios bei Prūsijos Kunigaikštijų ir Abiejų Tautų Respublikos literatūras.Parašykite atsiliepimą apie "Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Senoji Lietuvos literatūra, 43 knyga" perkama kartu