Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Senojo Vilniaus skoniai

Kaina: 21,39 €
Kaina su kodu: 19,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 21.39 InStock
Į krepšelį 19,25 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Senojo Vilniaus skoniai“ aprašymas

Vilnius – tai miestas, kurį kiekvienas gali atrasti vis iš naujo. Sostinė visada buvo ne tik inovacijų centras, bet ir metropolis, iš kurio plačiame regione sklido naujos idėjos. Neatskiriama daugiakultūrio Vilniaus dalis – gastronominė kultūra.

700-ojo sostinės gimtadienio proga autorių komanda – Rimvydas Laužikas, Antanas Astrauskas, Aleksandras Belyj ir Tomas Rimydis – kviečia Jus mėgautis Vilniaus istorijomis ir skoniu patiekalų, pasigamintų pagal autentiškus knygoje „Senojo Vilniaus skoniai“ pateikiamus receptus.

Knyga „Senojo Vilniaus skoniai“, kurią laikote rankose, kiek primena restauratoriaus darbą, kai, pašalinus naujausius dažų sluoksnius, randami ankstesni, be galo įdomūs istoriniai sluoksniai. Taip sluoksnis po sluoksnio atidengiamas bendras istorinis Vilniaus veidas.Parašykite atsiliepimą apie „Senojo Vilniaus skoniai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Aleksandras Belyj, Antanas Astrauskas, Rimvydas Laužikas, Tomas Rimydis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Senojo Vilniaus skoniai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Senojo Vilniaus skoniai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Senojo Vilniaus skoniai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Senojo Vilniaus skoniai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Belyj, Antanas Astrauskas, Rimvydas Laužikas, Tomas Rimydis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Senojo Vilniaus skoniai“ perkama kartu