0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senovės Romos kultūra

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Senovės Romos kultūra


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.49 SoldOut
Knygos "Senovės Romos kultūra" aprašymas
Romos kultūra yra aktyvus veiksnys, ligi šiol reikalingas, stimuliuojantis vakarietiškos kultūros kraštų, taip pat ir Lietuvos, daugelį gyvenimo procesų. Knyga „Senovės Romos kultūra“ turėtų padėti juos lengviau atpažinti. Joje teminiu principu dėstomi svarbiausi Senovės Romos kultūros dalykai: tautos politinė ir ūkinė veikla, religija, teisė, ugdymo sistema, menas, privataus gyvenimo ir poilsio papročiai. Taigi knyga naudinga ir akademinių bendruomenių nariams, ir kultūros žmonėms, ir gimnazistams, trumpai tariant – visiems šviesuoliams.

  • Autorius: Dalia Dilytė
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440618

Parašykite atsiliepimą apie "Senovės Romos kultūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Senovės Romos kultūra, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Dilytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Dilytė su knyga Senovės Romos kultūra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Senovės Romos kultūra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Dilytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Senovės Romos kultūra palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Senovės Romos kultūra" perkama kartu