0

Senovės Žmogus Mieste

  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Senovės Žmogus Mieste

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094442858

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Senovės Žmogus Mieste" aprašymas

Rusų filosofas, kultūrologas ir rašytojas Aleksandras Piatigorskis laikomas vienu įžvalgiausių mąstytojų ir bene garsiausiu šiuolaikiniu rusų filosofu. Jo romanas „Senovės Žmogus Mieste“ – tai dviejų senovės tautų istorija, kuri peržengia laiko, erdvės ir logikos ribas, kad vestų skaitytoją po neišsemiamos fantazijos ir iki šiol nepažintą pasaulį.

Dvi mistines lėdų ir kėrų tautas autorius aprašo nežabodamas fantazijos ir duodamas valią savo filosofinei minčiai. Kai kurie veikėjai atsiduria fantastiniame dabarties mieste. Autorius gilinasi į jų santykius, pažiūras, pasakoja jų patiriamus nuotykius ir analizuoja šių tautų ryšius. Kasdienės patirtys veda į gilius filosofinius apmąstymus. A. Piatigorskis sugeba pasakoti įtaigiai ir įtraukiančiai, taip, kad dažnas skaitytojas pasijunta esantis tų neegzistuojančių tautų atstovas.

Knygoje „Senovės Žmogus Mieste“ literatūrinis pasakojamas lengvai supinamas su filosofija. Autoriaus mintys puikai tinka šiuolaikinio žmogaus pasaulėžiūrai. A. Piatigorskis teigia, jog tiesa nėra tai, kas įvyko, tiesa yra tai, ką apie tą įvykį galvoja žmonės. Jis tikina, kad mes dažnai bendraujame ne su asmeniu, o su savo susikurta to asmens idėja. Tai mintys, kurios apibūdina dabarties visuomenę ir leidžia geriau suprasti vieniems kitus.

Autoriui būdingas lengvas ir pagaulus pasakojimo tonas, humoro jausmas, įžvalgios ir netikėtos mintys, taiklūs vertinimai.

Aleksandras Moisejevičius Piatigorskis (1929–2009) – sovietų disidentas, įžymus filosofas, kultūrologas, religijotyrininkas, filologas, semiotikas. Gimė Maskvoje. Du kartus buvo išmestas iš mokyklos, nes jam nesisekė tikslieji mokslai, tačiau jis pats savarankiškai jau tuomet išmoko keletą kalbų, labai daug skaitė.
Mokėjo daug kalbų – sanskrito, tamilų, pali, tibetiečių kalbas, taip pat vokiečių, rusų, prancūzų, italų ir anglų kalbą. Maskvos universitete baigė filosofiją. 1974 metais jis išvyko iš tuometinės Sovietų sąjungos ir pamažu įsitvirtino Londone. Garsėjo kaip įdomus ir gyvybingas dėstytojas. Visuomet tikėjo, jog mokslininkai turi leisti kuo mažiau knygų, nes jos pertraukia mąstymo procesą. A. Piatigorskis buvo vedęs keturis kartus ir sulaukė penkių vaikų.
Po jo mirties laikraštyje „The Guardian“ pasirodžiusiame nekrologe jis buvo pavadintas vienu didžiausių amžiaus mąstytojų ir Rusijos filosofų.
A. Piatigorskis yra filosofinių ir budologinių monografijų, filosofinių straipsnių, taip pat romanų ir esė autorius. Lietuvių kalba išleistos jo knygos „Vieno skersgatvio filosofija“, „Įvadas į budizmo filosofijos studijas“, „Prisiminsi keistą žmogų“ ir „Mąstymas ir stebėjimas“ ir „Senovės Žmogus Mieste“.

Iš rusų kalbos vertė Algirdas Kugevičius


Parašykite atsiliepimą apie "Senovės Žmogus Mieste"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Senovės Žmogus Mieste, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandr Piatigorskij. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandr Piatigorskij su knyga Senovės Žmogus Mieste jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Senovės Žmogus Mieste patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandr Piatigorskij. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Senovės Žmogus Mieste palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Senovės Žmogus Mieste" perkama kartu