0

Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786090700075

2021-03-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai" aprašymas

Šaltinių leidinyje publikuojami XVIII a. 8-9 dešimtmečiais parengti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sausumos kelių ir tiltų aprašymai. Šią reviziją inicijavo Iždo komisija. Jos metu valstybės pareigūnai apvažiavo ir apžiūrėjo svarbius kelius, vertino pravažumą gerinusių inžinerinių įrenginių būklę, apskaičiavo jų remonto išlaidas. Kartu registruoti mokesčiai, kurie rinkti ant tiltų ir upių perkėlose. Aprašuose išsamiai lokalizuota dalis valstybės traktų, nurodytos prie jų buvusios gyvenvietės, dvarai, miesteliai, miestai ir stambūs geografiniai objektai. Itin gausi istorinė toponimika. Išsamiai aprašyti per upes statyti mediniai ir mūriniai tiltai bei jų architektūra, tiksliai nusakytos upių brastų ir pelkių žemgrindų vietos. Skelbiami šaltiniai yra tarpdisciplininio pobūdžio ir pasitarnauja ne tik istorijos, bet ir archeologijos, paveldosaugos bei kitų sričių tyrimuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Algirdas Antanas Baliulis, Tomas Čelkis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Antanas Baliulis, Tomas Čelkis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai" perkama kartu