0

Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija

Informacija

Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • ISBN ar kodas: 9789955884286

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija" aprašymas

Šioje mokslinėje monografijoje pateikiama išsami autoriaus paskelbtų darbų ir pastarojo meto literatūros apie sepsį šaltinių apžvalga. Pagrindinės temos yra tokios: sepsio epidemiologija, infekcijų ir sepsio diagnostika, patologinė fiziologija, bendrieji sepsio gydymo principai, antibiotikų terapija, sepsinis šokas, ūminis kvėpavimo ir inkstų funkcijos sutrikimas. Kiti sepsiui svarbūs klausimai buvo išanalizuoti tik iš dalies, daugiausia kreipiant dėmesį į autoriaus mokslinių darbų kryptis, praktinius sepsio diagnostikos ir gydymo aspektus.

Parašykite atsiliepimą apie "Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Vosylius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Vosylius su knyga Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Vosylius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sepsio epidemiologija, diagnostika ir intensyvioji terapija" perkama kartu