0

Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina Internetu: 4,99 €
Kaina Knygyne: 11,79 €*
Sutaupote: 6.80 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786094038655

2020-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Mintis apie knygą "Septynetas" pradėjo bręsti gana vėlyvoje paauglystėje, tačiau tik dabar - daugiau nei po dešimtmečio - draugų ir artimųjų paskatinta ryžausi ją parašyti. Pasinerkite į kraują kaitinančią istoriją, atskleidžiančią Londono aukštuomenės gyvenimo paslaptis…"
Konata Kontenienė

Bėgdama nuo pilkos kasdienybės Gabrielė susigundo italės draugės pasiūlymu ir pasiryžta išmėginti laimę Londone - įsidarbina vertėja. Čia mergina patenka į įtakingo naftos magnato Antonio Barikelio namus. Gabrielė iš karto pajunta trauką žaviam milijonieriui.

Antonio jaunystė nebuvo lengva, bet garbingo džentelmeno dėka jis tampa įtakingu ir klestinčiu verslininku. Tik turtai neatneša laimės. Antonis nuo aplinkinių slepia savo praeitį, kurią išduoda tik ant kūno esantys randai. Jis taip pat priklauso paslaptingam klubui "Septynetas". Jame turtingiausi ir įtakingiausi vyrai tenkina savo aistras.

Nuolat kamuojamas vidinių demonų, Antonis nebesitiki palengvėjimo, kol sesuo gudrumu jį priverčia pasiduoti avantiūrai ir priimti į savo namus jauną lietuvaitę. Tik ar tai gali išgelbėti vyrą? Ar galima užsimerkti prieš tamsiąją mylimo žmogaus pusę? Ar įmanoma išeiti iš klubo, kuriam prisiekiama priklausyti amžinai?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu