0

Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786094038655

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?" aprašymas

"Mintis apie knygą "Septynetas" pradėjo bręsti gana vėlyvoje paauglystėje, tačiau tik dabar - daugiau nei po dešimtmečio - draugų ir artimųjų paskatinta ryžausi ją parašyti. Pasinerkite į kraują kaitinančią istoriją, atskleidžiančią Londono aukštuomenės gyvenimo paslaptis…"
Konata Kontenienė

Bėgdama nuo pilkos kasdienybės Gabrielė susigundo italės draugės pasiūlymu ir pasiryžta išmėginti laimę Londone - įsidarbina vertėja. Čia mergina patenka į įtakingo naftos magnato Antonio Barikelio namus. Gabrielė iš karto pajunta trauką žaviam milijonieriui.

Antonio jaunystė nebuvo lengva, bet garbingo džentelmeno dėka jis tampa įtakingu ir klestinčiu verslininku. Tik turtai neatneša laimės. Antonis nuo aplinkinių slepia savo praeitį, kurią išduoda tik ant kūno esantys randai. Jis taip pat priklauso paslaptingam klubui "Septynetas". Jame turtingiausi ir įtakingiausi vyrai tenkina savo aistras.

Nuolat kamuojamas vidinių demonų, Antonis nebesitiki palengvėjimo, kol sesuo gudrumu jį priverčia pasiduoti avantiūrai ir priimti į savo namus jauną lietuvaitę. Tik ar tai gali išgelbėti vyrą? Ar galima užsimerkti prieš tamsiąją mylimo žmogaus pusę? Ar įmanoma išeiti iš klubo, kuriam prisiekiama priklausyti amžinai?

Parašykite atsiliepimą apie "Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?, kurią skaitytojams dovanoja Donata Kontenienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Donata Kontenienė su knyga Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donata Kontenienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Septynetas. Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?" perkama kartu