⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę" aprašymas

Psalmininkas Dovydas sakė: "Šią dieną laimingą Viešpats padarė, džiūgaukim, kelkim linksmybes."


Senasis ir Naujasis Testamentai mus vėl ir vėl ragina pakylėti savo širdis ir giedoti. Bet gal neduoda ramybės praeitis? Gal dažniau pykstate, negu juokiatės? Norite būti laimingi, bet esate persmelkti liūdesio? Jūsų gyvenimą gali pakeisti džiaugsmas.


Tarptautinio garso mokytoja ir rašytoja Joyce Meyer teigia, kad žmogui Dievo plane yra numatyta mėgautis gyvenimu - kasdien iki mirties.

Dvasininkė ir lektorė, kalbėdama apie pastovaus džiaugsmo šaltinius, cituoja įkvepiančias Šv. Rašto eilutes ir remiasi savo patirtimi. Autorė atvirai ir sąžiningai įvardija septynis vagis, vagiančius iš žmogaus laimę, ir pataria, kaip vadovautis Dievo tiesomis ir meile. Jos patarimai:

* Prisiminkite, kad esate sukurti pagal Dievo planą. Sužinokite, kaip atpažinti jums Dievo skirtą nuostabų gyvenimą.

* Atsipalaiduokite ir išgirskite Dievo atsakymus. Išgirskite Jo balsą, prasiskverbiantį pro gyvenimo sumaištį, ir jūs rasite laiko pasimėgauti rožių kvapais.

* Supraskite, kad galite ilsėtis Dieve, nes Jis pasirūpins jumis. Sužinokite, kaip mėgautis gyvenimu, kol Jis sprendžia jūsų bėdas.

* Tegul Dievas atlieka savo darbą, kurdamas jūsų ateitį... O jūs sekite Jo takais per maldą ir klausydami Jo žodžių.Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė


  • Autorius: Joyce Meyer
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094240744

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę", Joyce Meyer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Joyce Meyer su knyga "Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joyce Meyer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę" perkama kartu