0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-07-23 jurapukas

puiki knyga, kai norisi ko nors faino

Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.49 SoldOut
Knygos "Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai" aprašymas

Samanthos Vérant knyga "Septyni laiškai iš Paryžiaus" – tai pirmiausia tikra istorija. Joje nėra išgalvotų veikėjų ar įvykių. Viskas tikrai išgyventa, patirta pačios autorės. Antra, tai meilės istorija, kurios pradžia – prieš du dešimtmečius įvykusi amerikietės ir prancūzo pažintis vienoje Paryžiaus kavinėje, staiga įsiplieskusi aistra ir toks pat greitas išsiskyrimas. Tai tikra gyvenimiška istorija, apie kokias paprastai sakoma "kaip iš knygos". Ir būtent šiai istorijai buvo lemta virsti knyga apie viltį, tikėjimą, apie tikrą palaikymą, tikrą meilę ir stiprybę, kurią ji suteikia. Tai knyga, kurią tikrai skaitysite ne vieną kartą, vis atrasdami naujų gražių dalykų ir suprasdami, kad tikrai meilei jokios kliūtys nebaisios, jokie trukdžiai negalimi, ir nėra tokio atstumo, kurio nebūtų įmanoma įveikti, kad būtum su tuo, kuris tau paties likimo siųstas. Ir net dvidešimt nesimatymo metų nėra per daug, nes tikri jausmai negęsta.Samantha Verant – jauna menininkė, kelionių aistruolė, mylinti gyvenimą ir nebijanti iššūkių. „Septyni laiškai iš Paryžiaus“ – puikus to įrodymas.


"Aš sutikau Žaną 1989-aisiais. Man buvo devynioka, jam dvidešimt šešeri. Jis – septyneriais metais vyresnis. Jis man parašė septynis laiškus, o aš jam atsakiau tik po 20 metų. Gyvenimas gali būti keistesnis ir romantiškesnis nei literatūra.""Septyni laiškai iš Paryžiaus" – trumpa autobiografija, Iš dalies kelionių memuarai, iš dalies meilės nuotykis. Knyga iš karto patraukė kritikų dėmesį ir pateko į leidyklos "Random House" 2014-ųjų metų knygų dešimtuką. Specialistai teigia, kad šiuos memuarus reikia skaityti lėtai, nes reikia laiko pasimėgauti kiekvienu žodžiu, atskleidžiančiu kelionę per kultūras ir dešimtmečius. Čia daug pasakojama apie Prancūzijos meną, architektūrą.


Iš anglų kalbos vertė Vida Bėkštienė

AUTORĖS ŽODIS

AUTORĖS ŽODIS


Tai tikra istorija. Čia nėra išgalvotų veikėjų ir veiksmo vietų. Tačiau pakeičiau kai kurių asmenų vardus, kad apsaugočiau jų tapatumą ir išvengčiau galimų grasinimų, jog sulauksiu Molotovo kokteilių antpuolio pro savo miegamojo langą. Pokalbiai nėra pažodiniai - juos atkūriau, kiek leido mano labai gera atmintis. Laimė, knygoje nėra prancūzų asmenavimo testų. Ištęsti kai kurių įvykių aprašymai buvo sutrumpinti arba jų visai atsisakyta, nes jie lėtino veiksmą, nestūmė jo į priekį. Net atsiminimuose negalima pateikti per daug informacijos. Nenoriu patekti į Gineso rekordų knygą už ilgiausius atsiminimus. Miniu detales ir faktus, kurie lėmė mano vis dar tebesitęsiantį meilės nuotykį. Mieli skaitytojai, kviečiu jus nerti į tą nuotykį kartu. Tegu jis bus kaip ištisa diena ir ištisa naktis, ryški ir maloni. Tegu likimas pradžiugina jus. Ar daug žmonių atsimena ištisą dieną ar ištisą naktį, ryškią ir malonią, kurios jie nepamirš iki mirties?

  • Autorius: Samantha Vérant
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x21
  • ISBN ar kodas: 9786098168334

2020-07-23

puiki knyga, kai norisi ko nors faino

2020-05-03

Parašykite atsiliepimą apie "Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

Samantha Vérant parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Samantha Vérant tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Septyni laiškai iš Paryžiaus: atsiminimai" perkama kartu