⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-28 Rimante

Labai patiko,rekomenduoju !


2022-08-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys" aprašymas

Debiutinis Juliet Grames romanas „Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys“ – tai pasakojimas apie sunkią JAV imigrantų dalią ir milžiniškas pastangas įsitvirtinti naujoje šalyje, apie gimtosios saulėtosios Kalabrijos papročius ir Konektikuto amerikietiško gyvenimo kasdienybę.

Kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, Stelai Fortūnai mirtis visuomet buvo neatsiejama jos gyvenimo dalis – nuo pat vaikystės ją persekiojo keisti su mirtimi susiję nutikimai. Kad ir ką ji darytų – keptų baklažaną ar šertų kiaules, – viskas galėdavo baigtis mirtimi. Net mergaitės motina buvo įsitikinusi, kad jos duktė - prakeikta.

Nedideliame Kalabrijos kaimelyje Stela visada buvo kitokia – graži ir protinga, tiesmuka ir šalta. Gebėjimas atsispirti gyvenimo negandoms jai ypač praverčia, kai reikia apginti silpną jaunesnę sesutę Tiną. ačiau tai nepatinka jos Antonijui, Stelos ir Tinos tėvui, kuris tikisi iš moterų tik paklusnumo. Šeimos moterų džiaugsmas - kai Antonijaus nėra namuose.

Prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, Fortūnų šeima išvyksta į Ameriką. Čia seserys Tina ir Stela turi suremti pečius, kad atsilaikytų prieš naująjį pasaulį. Deja, netrukus Stela supranta, kad visos jos pastangos išlikti bevaisės, nes šeima negali užtikrinti jai svarbiausio dalyko – laisvės.

Šiandienos Konektikute vienas iš šeimos narių pasakoja sielvartingą Stelos istoriją. Kodėl anksčiau tokias artimas Tiną ir Stelą šiandien skiria praraja?

Galbūt ši vienos šeimos istorija, bus pažįstama tūkstančiams išeivių ir jų artimųjų – ne tik italams, bet ir lenkams, vokiečiams, airiams ir, žinoma, lietuviams. Juliet Grames vengia idealizuoti naujakurių gyvenimą ir griauna Naujojo pasaulio "rojaus“ įvaizdį. Rašytojai svarbu parodyti, su kokiais sunkumais svečioje šalyje susiduria imigrantai ir kokį kelią jiems tenka nueiti.

Knygos autorės Juliet Grames biografijoje rasime daug su romano siužetu sutampančių detalių – ji gimė Konektikute, italų išeivių šeimoje, dirbo redaktore „Soho Press“ leidykloje.

„Romanas neapverčia žemės aukštyn kojomis, tačiau sukuria properšą, pro kurią saulė apšviečia vienos šeimos likimą.“
Washington Post

„Stelos Fortūnos istorija – tai paminklas moterims, kovojusioms prieš lyčių stereotipus, ir istorija apie imigrantus, bandančių surasti pusiausvyrą tarp senų įsitikinimų ir naujų gyvenimo sąlygų naujoje šalyje.“
The Straits Times

Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė


  • Autorius: Juliet Grames
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138588

Kiti taip pat domėjosi


2022-06-28

Labai patiko,rekomenduoju !

2021-11-08

Nuostabi knyga❤

Parašykite atsiliepimą apie "Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys", Juliet Grames. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Juliet Grames su knyga "Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juliet Grames. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys" perkama kartu