0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 12,59 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3.60 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-07 Danguolė

Pirmiausia šią knygą radau bibliotekoje. Pradėjusi skaityti supratau, kad nebenoriu grąžinti :) Kadangi su biblioteka taip elgtis negalima, nieko nelaukdama įsigijau pati sau :) Knyga, kurią be jokios abejonės verta turėti savo bibliotekoje ir mėgautis ( kartu randant daugybę atsakymų) ją skaitant. Ačiū!

Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete


2021-05-31 12.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete" aprašymas

Psichologė-psichoterapeutė Lina Vėželienė knygoje „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ kviečia pažinti save geriau nei leidžiate save pažinti psichologams.

„Iš esmės ši knyga apie meilę. Dirbdama psichoterapinį darbą atradau dėsningumą: kiek žmogus geba mylėti ir kiek yra kitų mylimas, tiek jis ir sveikas.“
Lina Vėželienė

Knyga „Septynios didžiosios nuodėmės“, paremta pačios autorės suvokimu, kodėl kai kuriems žmonėms nepadeda psichoterapija. Ji suprato, jog tam tikros asmenybės ydos neleidžia žmogui atsiverti ir pasiduoti gydymui, o tos ydos arba silpnybės dažniausiai sutampa su mums puikiai pažįstamomis didžiosiomis nuodėmėmis krikščionybėje. Knygoje autorė aiškinasi, kas yra tas „kažkas“, kas trukdo žmogui jausti pilnatvę – būti iš tikrųjų laimingam, stipriai mylėti, jausti visišką ramybę.

„Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ padės ne tik atpažinti savo ydas ar kitus trukdžius jaustis laimingam, bet ir labiau suvokti aplinkinius. Knygoje autorė naudojasi savo darbine patirtimi, čia daug gyvų istorijų, pokalbių, žymių psichologų, filosofų ir dvasinių mokytojų minčių. Skaitytojui tai – kelias į tikrą ir sveiką gyvenimą, neįkyrūs patarimai, kaip įveikti sunkumus ir baimes.

Knyga skirta visiems, kurie domisi saviugda, dvasiniu tobulėjimu, psichoterapija. Religinis nuodėmių aspektas neturėtų atgrasyti netikinčiųjų, nes autorė stengiasi nenutolti nuo savo profesijos ir nesileidžia į religinius apmąstymus. Nuodėmės sąvoka knygoje turi psichoterapinį pagrindą.

„Ši knyga ir visi tekstai siūlo žmogui paimti save už pakarpos iš to išgeibimo, didžiulio žiemkentiškumo, pamatyti save naujais rakursais. Siūlau pabūti su tais tekstais, nebijoti būti sąžiningu su pačiu savimi“, – knygos pristatyme kalbėjo poetė Ilzė Butkutė.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, populiaraus tinklaraščio "Gyvoji psichologija" ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje. Autorė sako, kad visuomet svajojo parašyti už širdies griebiantį romaną apie meilę, tačiau profesija lėmė, kad parašė knygą apie tai, kas trukdo žmogui mylėti.

„Žmonės paniškai bijo pokyčių – ypač vedančių į šviesą, ramybę, sveikatą. Tai iš tiesų iškalbingas fenomenas. Žmonės nebijo to, kas akivaizdžiai kenkia ir veda į pražūtį: svaigintis, nuodytis, mirtinai persidirbti. Jie nebijo žaloti vienas kito agresyviais emociniais išpuoliais, neatsisako bendrauti su smurtautojais, leidžiasi išnaudojami manipuliuotojų. Bet žengti link prašviesėjimo? Ačiū, ne. Kaip gyvenau, taip ir gyvensiu. Tarytum siekti šviesos ir puoselėti dorybes būtų didelė gėda. Siekti meilės, išminties, tvirtumo, susivaldymo nesinori. Tingisi, neapsimoka, nes vis tiek niekas nepasikeis. O bandei?
Lina Vėželienė


  • Autorius: Lina Vėželienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663116

2021-04-07

Pirmiausia šią knygą radau bibliotekoje. Pradėjusi skaityti supratau, kad nebenoriu grąžinti :) Kadangi su biblioteka taip elgtis negalima, nieko nelaukdama įsigijau pati sau :) Knyga, kurią be jokios abejonės verta turėti savo bibliotekoje ir mėgautis ( kartu randant daugybę atsakymų) ją skaitant. Ačiū!

2020-12-28

Super knyga.

2020-12-04

Nuostabi knyga, daugelyje vietų norėjos sušukti - eureka! Taip paprastai paaiškinti nepaprasti dalykai.

2020-10-26

VERTA.

2020-04-07

Labai naudinga, vertinga ir daug ko išmokanti knyga. Rekomenduoju bet kuriam, norinčiam labiau suprasti ir pažinti tiek save, tiek kitus. Nuostabu!

2020-02-09

Naudinga, atsakanti į daugelį " ??? ", suprantamai paaiškinanti "kodėl", pamokanti "kaip" knyga. Ačiū Jums :).

2019-10-19

Labai rekomenduoju šią knygą! Turiu nuo pirmojo autorės pristatymo Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje. Verta įsigilinti, skaityti ne kartą, skirti laiko tiek, kiek prireiks individualiai kiekvienam. Didelis ačiū autorei ir leidėjams!

2018-09-24

Pirmus keliasdešimt puslapių norėjosi knygą padėti į šalį, sunkiai skaitėsi. Bet vėliau tapo labai įdomu ir net buvo gaila užversti paskutinį knygos puslapį. Kaip knygos pristatyme kalbėjo ją išleidusios leidyklos vadovė - ši knyga tikrai yra priešingybė visoms toms, kurios žada pasikeitimus per naktį. Knyga skirta tiek tikintiems, tiek ir netikinties, visiems, kurie nori pasikeisti, kad jų gyvenime atsirastų daugiau meilės, šilumos ir saulių. Ir tai labai atvira akistata su savimi. Rekomenduoju ir pati skaitysiu dar kartą.

2018-06-19

labai gera knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Lina Vėželienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Vėželienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete" perkama kartu