-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Septynios Miegapelės lovelės

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 2,40 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-14 Kipras

Laaaaaaaaaaaaabai graži knygelė!


2022-05-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Septynios Miegapelės lovelės" aprašymas

Kai Žaliąjį mišką apkabina vakaras, mažoji Miegapelė ima žiovauti.
Vos prašvitus Triušis liuoksi gamintis pusryčių ir… Miegapelė lyg niekur nieko pučia į akį jo morkų dėžėje!
– Atsiprašau, Triuši! Vakar niekaip neužmigau ir nutariau pabandyti kitoje lovelėje, – pramerkusi akį taria ji.
Ir taip kas naktį: Miegapelė buvo užsnūdusi ir Lokio bate, ir Vėžlio akinių dėkle, Pelės laikrodžio su gegute namelyje, Voverės gramofone…
Girios žvėreliai iš pradžių nė neįtaria, kad Miegapelei tiesiog labai baisu miegoti vienai. Laimei, draugai tuo ir ypatingi – jie visada pasiūlys išeitį!

Kuo ši knyga „Septynios Miegapelės lovelės“ naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
- Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

„Septynios Miegapelės lovelės“ – jautri ir subtiliai iliustruota paveikslėlių knyga, tinkama vartyti ir skaityti ne tik prieš miegą. Mažoji Miegapelė nepaliauja stebinti Žaliojo miško gyventojų – kas naktį ši užsnūsta vis kitoje neįprastoje vietoje. Žvėreliai, prašydami Miegapelės daugiau jų negąsdinti ir miegoti savo lovelėje, neįvertina, jog mažylei tokia svarbi jų draugija ir šiluma. Juk gali būti taip baugu miegoti vienai…

Susanna Isern – ispanų kilmės JAV rašytoja ir vaikų psichologė, sukūrusi daugiau nei 60 knygų vaikams, išverstų į daugybę užsienio kalbų. Vaikystėje mylimiausias rašytojos pomėgis buvo lakstyti gamtoje, atrasti spalvingiausius vabzdžius ir padėti sergantiems ar nykstantiems gyvūnams. Jau tada miško gyventojai pradėjo jai šnabždėti įdomiausias istorijas, kurias Susanna suskubdavo užrašyti. Autorės kūryba 2013 m. „Moonbeam“ vaikų knygos apdovanojimuose įvertinta sidabro medaliu.

Šią paveikslėlių knygą puošia pripažinto italų iliustruotojo Marco Somà dailė. Jo darbai itin vertinami visoje Europoje – 2011, 2013, 2014 ir 2016 metais Marco Somà iliustracijos buvo išrinktos ir eksponuojamos prestižinėje Bolonijos knygų mugėje. Jis taip pat priklauso Italijos iliustruotojų asociacijai.


  • Autorius: Susanna Isern
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 29x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417474

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-14

Laaaaaaaaaaaaabai graži knygelė!

2021-06-07

Smagi, šmaikšti, linksma, įdomi - puikus derinys to, kas įdomu vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Septynios Miegapelės lovelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Septynios Miegapelės lovelės", kurį pristato Susanna Isern. Siūlome ne tik išsamų "Septynios Miegapelės lovelės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Susanna Isern. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Septynios Miegapelės lovelės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Septynios Miegapelės lovelės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Septynios Miegapelės lovelės" perkama kartu