0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje

Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 6.20 € (81%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje" aprašymas

Knyga „Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje“ sudaryta iš septynių skyrių ir įvado. Kiekvienas skyrius atskleidžia po vieną vėžlio Kurmos paslaptį.

Vėžlys Kurma - mokytojas, pas kurį daugybė žvėrelių ateina klausti patarimo. Išmintis, ramumas, saugumas. Dėl šių dorybių vėžlio Kurmos niekas negali išmušti iš pusiausvyros. Tai stebina ne tik kitus gyvūnus...

Ir mes, žmonės, nuolat labai užsiėmę ir besiilgintys ramybės bei darnos, galime iš vėžlio paslapčių gauti naudos.

Knyga „Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje“ pilna sąmojo ir išminties. Ji skaitytoją užkariauja įdomiomis istorijomis, paprastais ir veiksmingais pratimais.Parašykite atsiliepimą apie "Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

A. A. Scwarz, R. P. Schweppe parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, A. A. Scwarz, R. P. Schweppe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Septynios vėžlio paslaptys. Saugumą suraskite savyje" perkama kartu