0

Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą

  • Nuolaida knygai -52%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 10,99 €
Knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 11.50 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2011-01-14 Re

labai idomi nuomone apie kitoki valdyma

Informacija

Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 254
  • ISBN ar kodas: 9955-689-00-5

10.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Pirmoji Ričardo Semler knyga „Eretikas" susilaukė neįtikėtino populiarumo Lietuvoje. Kai kurie vadovai tvirtino, kad tokio pobūdžio knygų negalima leisti, nes jos skatins darbuotojus reikalauti kitokių teisių, kitokio valdymo, kitokių santykių... Tačiau buvo ir tokių vadovų, kurie iš karto griebėsi įgyvendinti „eretiškus" principus ir pamatė, kad jie labai veiksmingi. Bet kokiu atveju, dauguma klausė, o kaip gi Semleriui sekasi toliau, ką gi jis pasiekė?

Pasirodė, kad autoriaus idėjos buvo gyvybingos ir labai veiksmingos, tokios veiksmingos, kad jo kompanijos, Semco, pajamos per pastaruosius šešerius metus išaugo nuo 35 iki 212 milijonų dolerių, joje dirba daugiau kaip 3000 darbuotojų ir jų kaitos praktiškai nėra. Žmonės iš viso pasaulio plaukia čia susipažinti su Semlerio radikaliomis valdymo praktikomis.

Jūsų rankose antroji R. Semlerio knyga - "Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą" . Jo mėgstamiausias klausimas yra „kodėl". Kodėl žmonės pagal nusistovėjusį įprotį savaitgaliais parsineša darbo į namus, bet niekada neina į kiną pirmadienį po pietų? Kodėl jie kasdien turi sėdėti už to paties rašomojo stalo? Kodėl mes turime pildyti tabelius ar kam mums reikia personalo departamento šiam darbui atlikti? Kodėl viršininkai, priimdami mus į darbą, pasikalba su mumis, bet mums niekada nesuteikiama teisė pasikalbėti su žmogum, norinčiu tapti mūsų viršininku?

Per pastaruosius dvidešimt merų Semleris neapsiribojo tik klausimų uždavinėjimu, bet nuveikė kur kas daugiau. Jis faktiškai vadovavo kompanijai, laužydamas visus tradicinius, vadovėlinius valdymo principus. Semleris ragina savo darbuotojus daryti pravaikštas. Jis pataria jiems nesukti sau galvos dėl augimo planų. Darbuotojai patys pasiskiria sau atlyginimus, patys nusistato darbo valandas, jie neturi apibrėžtų pareigybių.

Jei jaučiate, kad darbas nustelbė jūsų gyvenimą, „Septynių dienų savaitgalis" kaip tik tokia knyga, kokios jums reikia.

 


Dar taip neseniai šeštadienis ir sekmadienis būdavo tarsi poilsio, atsipalaidavimo, atjaunėjimo oazė. O ką turime dabar? Skambina ir skambina mobiliuoju telefonu, be perstojo kaupiasi elektroninio pašto žinutės, fakso aparatas išvemia ant grindų vis naujus popieriaus lapus. Savaitgalio rojaus nebėr. Pratinkitės prie septynių dienų darbo savaitės.

Jei darbo savaitė ketina praryti savaitgalį (ir nėra jokių vilčių, kad šis procesas sustos), tai kodėl gi savaitgalis su visais jo malonumais negalėtų išsiplėsti darbo savaitės sąskaita?
2011-01-14 Re

labai idomi nuomone apie kitoki valdyma

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu