0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 11.50 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-01-14 Re

labai idomi nuomone apie kitoki valdyma

Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą


2021-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą" aprašymas
Pirmoji Ričardo Semler knyga „Eretikas" susilaukė neįtikėtino populiarumo Lietuvoje. Kai kurie vadovai tvirtino, kad tokio pobūdžio knygų negalima leisti, nes jos skatins darbuotojus reikalauti kitokių teisių, kitokio valdymo, kitokių santykių... Tačiau buvo ir tokių vadovų, kurie iš karto griebėsi įgyvendinti „eretiškus" principus ir pamatė, kad jie labai veiksmingi. Bet kokiu atveju, dauguma klausė, o kaip gi Semleriui sekasi toliau, ką gi jis pasiekė?

Pasirodė, kad autoriaus idėjos buvo gyvybingos ir labai veiksmingos, tokios veiksmingos, kad jo kompanijos, Semco, pajamos per pastaruosius šešerius metus išaugo nuo 35 iki 212 milijonų dolerių, joje dirba daugiau kaip 3000 darbuotojų ir jų kaitos praktiškai nėra. Žmonės iš viso pasaulio plaukia čia susipažinti su Semlerio radikaliomis valdymo praktikomis.

Jūsų rankose antroji R. Semlerio knyga - "Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą" . Jo mėgstamiausias klausimas yra „kodėl". Kodėl žmonės pagal nusistovėjusį įprotį savaitgaliais parsineša darbo į namus, bet niekada neina į kiną pirmadienį po pietų? Kodėl jie kasdien turi sėdėti už to paties rašomojo stalo? Kodėl mes turime pildyti tabelius ar kam mums reikia personalo departamento šiam darbui atlikti? Kodėl viršininkai, priimdami mus į darbą, pasikalba su mumis, bet mums niekada nesuteikiama teisė pasikalbėti su žmogum, norinčiu tapti mūsų viršininku?

Per pastaruosius dvidešimt merų Semleris neapsiribojo tik klausimų uždavinėjimu, bet nuveikė kur kas daugiau. Jis faktiškai vadovavo kompanijai, laužydamas visus tradicinius, vadovėlinius valdymo principus. Semleris ragina savo darbuotojus daryti pravaikštas. Jis pataria jiems nesukti sau galvos dėl augimo planų. Darbuotojai patys pasiskiria sau atlyginimus, patys nusistato darbo valandas, jie neturi apibrėžtų pareigybių.

Jei jaučiate, kad darbas nustelbė jūsų gyvenimą, „Septynių dienų savaitgalis" kaip tik tokia knyga, kokios jums reikia.

 


Dar taip neseniai šeštadienis ir sekmadienis būdavo tarsi poilsio, atsipalaidavimo, atjaunėjimo oazė. O ką turime dabar? Skambina ir skambina mobiliuoju telefonu, be perstojo kaupiasi elektroninio pašto žinutės, fakso aparatas išvemia ant grindų vis naujus popieriaus lapus. Savaitgalio rojaus nebėr. Pratinkitės prie septynių dienų darbo savaitės.

Jei darbo savaitė ketina praryti savaitgalį (ir nėra jokių vilčių, kad šis procesas sustos), tai kodėl gi savaitgalis su visais jo malonumais negalėtų išsiplėsti darbo savaitės sąskaita?

  • Autorius: Ricardo Semler
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-689-00-5

2011-01-14

labai idomi nuomone apie kitoki valdyma

Parašykite atsiliepimą apie "Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos verslo knygos

Ricardo Semler parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ricardo Semler tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Septynių dienų savaitgalis. Kaip pakeisti įprastinį darbo būdą" perkama kartu