0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės" aprašymas

Mokomoje knygoje išdėstomi pagrindiniai kardiologinių ligonių slaugos proceso etapai, apimantys paciento sveikatos įvertinimą, slaugos duomenų ir poreikių nustatymą, slaugos problemų/diagnozių formulavimą, slaugos planavimą, slaugos veiksmų atlikimą bei slaugos rezultatų/išeičių apibendrinimą ir vertinimą. Slaugos diagnozių nustatymas pagrįstas Šiaurės Amerikos slaugytojų diagnostikos asociacijos (NANDA) parengtais slaugos diagnozių standartais. Iš slaugytojų reikalaujama kritinio mąstymo, specialių žinių ir patyrimo analizuojant duomenis. Knygoje pateikiamos pagrindinės aktualios/potencialios kardiologinių ligonių slaugos problemos/diagnozės: sumažėjęs minutinis tūris, fizinio krūvio netoleravimas, diskomfortas/skausmai krūtinėje, nerimas ir kitos psichologinės reakcijos, savirūpos ir žinių apie ligą stoka, gyvenimo būdo keitimas, slaugos problemoms sprendimo veiksmai ir laukiamų rezultatų vertinimas. Manome, kad mokomoji knyga „Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės“ bus naudinga ne tik slaugos specialistams, bet ir šeimos bei kitų specialybių gydytojams, profesinėje veikloje susiduriantiems su sergančiųjų širdies ligomis slaugos ir priežiūros problemomis.Parašykite atsiliepimą apie "Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Julija Brožaitienė, Geriuldas Žiliukas, Margarita Staniūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julija Brožaitienė, Geriuldas Žiliukas, Margarita Staniūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sergančiųjų širdies ligomis slaugos diagnozės" perkama kartu