0

Sergančiųjų stuburo ligomis kineziterapija vandenyje ir skausmo malšinamoji elektros stimuliacija

Internetu: 9,59 €
Knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 2.00 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Sergančiųjų stuburo ligomis kineziterapija vandenyje ir skausmo malšinamoji elektros stimuliacija

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 9789955920250

2020-05-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Nugaros skausmai - antra po galvos skausmo dažniausiai pasitaikanti skausmų lokalizacija. Net 80 proc. suaugusiųjų yra jautę nugaros skausmus.

Dėl nepakankamai numalšinto skausmo lėčiau gyja ir dažniau pūliuoja žaizdos, pasireiškia hipoventiliacinės pneumonijos, tromboembolijos, fantominiai skausmai ir t.t. Dėl to ilgėja gydymo ir hospitahzavimo laikas, didėja gydymo išlaidos, neretai ligoniai tampa neįgalūs. Malšinant nugaros skausmus, didelis dėmesys turi būti skiriamas kineziterapijai vandenyje bei raumenų ir nervų elektrostimuliacijai.

Vanduo gydymui ir ligų profilaktikai naudojamas ištisus tūkstantmečius. Sukaupta daug duomenų apie teigiamą vandens poveikį žmogaus sveikatai priklausomai nuo jo sudėties, temperatūros, taikomos metodikos, trukmės. Gydymas vandeniu (hidroterapija), jo metodikos gana plačiai aptariamos fizioterapijos vadovėliuose, tačiau nedaug rasime literatūros, ypač lietuvių kalba, apie kineziterapįją vandenyje, kuri yra neatsiejama daugelio ligonių gydymo bei reabilitacijos dalis. Todėl neretai šis gydymo metodas pamirštamas, o dėl netinkamų jo naudojimo indikacijų, kontraindikacijų, metodikos - diskredituojamas. Tai ypač pastebima, kai kineziterapįją vandenyje taikoma ligoniams, sergantiems stuburo ligomis.
Malšinant nugaros skausmus, neretai pamirštama elektrinė raumenų ir nervų stimuliacija, kuri neretai labai sumažina vaistų, vartojamų skausmui malšinti, kiekį. Raumenų ir nervų elektros stimuliaciją turi būti įsisavinę kineziterapeutai.

Ši mokomoji knyga "Sergančiųjų stuburo ligomis kineziterapija vandenyje ir skausmo malšinamoji elektros stimuliacija" skirta studentams, studijuojantiems kineziterapįją, tačiau manome, kad ji bus naudinga Medicinos fakulteto studentams bei praktinį darbą dirbantiems kineziterapeutams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu