⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 13.93 SoldOut

Knygos "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis" aprašymas

Daugelio mokomųjų knygų, skirtų teorijai ir praktikai, autorė doc. dr. L. Petkevičienė knygelėje "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis" pateikia pagrindinius sergančiųjų uždegiminėmis žarnų ligomis ir celiakija tinkamo maitinimosi principus, supažindina su tinkamos dietos ir gyvensenos svarba, aiškina, ką sergantieji žarnų ligomis turėtų žinoti apie visavertį subalansuotą maitinimąsi, apie toleruojamus ir netoleruojamus maisto produktus.
Pateikiama praktinių tinkamo maitinimosi rekomendacijų, kaip pasirinkti naudingų organizmui produktų, galinčių patenkinti individualius maistinių medžiagų ir energijos poreikius.


  • Autorius: Laisvūnė Petkevičienė
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094460722

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Reabilitacijos knygos

Laisvūnė Petkevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laisvūnė Petkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sergančiųjų žarnų ligomis maitinimasis" perkama kartu