⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sergėtojai

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sergėtojai" aprašymas

Milijonų gerbėjų visame pasaulyje mylimas autorius John Grisham sugrįžta su įtempto siužeto trileriu „Sergėtojai“. Rašytojas pasakoja apie neteisėtai įkalintą vyrą, gręsiančią mirties bausmę bei teisinės sistemos trūkumus.

Nedideliame Floridos miestelyje Sirbuke prie savo darbo stalo naktinėja ambicingas augantis advokatas Kitas Ruso. Vėlų vakarą jis nušaunamas darbo vietoje, o policija neranda už ko užsikabinti. Atrodo, kad žmogžudystės niekas nematė, ją įvykdęs nusikaltėlis nepadarė klaidų, advokatas dar neturėjo tokių priešų, kurie būtų pasirengę atimti gyvybę. Netrukus dėmesys nukrypsta į neturtingą juodaodį Kvinsį Milerį, kuris buvo Kito Ruso klientas.

Kvincis kaltės nepripažįsta, bet atsiduria teisme ir nepaisant įrodymo trūkumų, nuteisiamas kalėti iki gyvos galvos. Po dvidešimties metų praleistų kalėjime nuteistasis beveik susitaiko su mintimi, kad niekada neištrūks, tačiau griebiasi paskutinio šiaudo ir kreipiasi į Sergėtojų draugiją. Tai nedidelė pelno nesiekianti organizacija, kuri imasi vos kelių bylų vienu metu ir stengiasi padėti įvairiems nelaimėliams. Į Sirbuką atvykęs teisininkas supranta, kad Kvinsio Milerio byla daug sudėtingesnė nei atrodė iš pradžių. Yra grupė žmonių, kuri nenori, kad išaiškėtų, kas nutiko advokatui Kitui Ruso. Žaidimas tampa pavojingu!

„Sergėtojai“ pasižymi puikiu siužetu, įdomiais charakteriais, o posūkių gausa tikrai šokiruoja – čia tikrasis John Grisham! Knyga neabejotinai patiks visiems įtemptų trilerių mėgėjams.

Amerikiečių autorius John Grisham gimė 1955-tais metais. Jis yra rašytojas, advokatas, politikas ir visuomenės aktyvistas, labiausiai žinomas dėl savo populiarių teisinių trilerių. Jo knygos buvo išverstos į 42 kalbas ir išleistos visame pasaulyje.
John Grisham įgijo teisinį išsilavinimą ir trileriuose panaudojamos žinios padeda juos paversti įtikinamais bei įtaigiais. Autorius vertėsi advokato praktika ir šis darbas įkvėpė jį parašyti pirmąją kriminalinę istoriją. Debiutinis romanas „Laikas žudyti“ pasirodė 1988-tais metais. Knyga tapo tarptautiniu bestseleriu, pagal ją buvo sukurtas filmas. Dar po kelių metų pasirodė autorių galutinai išgarsinęs trileris „Firma“, jo ekranizacijoje vaidino garsusis aktorius Tomas Cruise'as.Vėliau rašytojo karjera vystėsi lyg pašėlusi. John Grisham yra parašęs jau trisdešimt penkias kriminalines knygas, taip pat septynias istorijas vaikams. Pagal jo romanus buvo sukurta vienuolika filmų ir keturi serialai.

Iš anglų kalbos vertė Renata Petrylaitė


  • Autorius: John Grisham
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138990

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sergėtojai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sergėtojai", John Grisham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar John Grisham su knyga "Sergėtojai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sergėtojai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Grisham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sergėtojai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sergėtojai" perkama kartu