-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo

Kaina: 3,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo" aprašymas

Skirta 8-11 m.

Žaidimas prasidėjo, ir geriausiam detektyvui pasaulyje reikia tavo pagalbos. Vatsonas išvykęs, o Holmsas turi ištirti keturias sudėtingas bylas. Kad atskleistų paslaptis, jam pravers tavo dedukcijos įgūdžiai. Tyrinėk Viktorijos laikų Angliją su Šerloku Holmsu ir susek šuns pagrobėją, ištirk meno kūrinio vagystę, atskleisk paslaptį ir įmink siaubingą mįslę.

Tai – visiškai kitokia užduočių knyga, skirta toli gražu ne mažiems vaikams. Šis keturių painių bylų rinkinys ne tik sudomins ir įtrauks, bet ir padės lavinti pastabumą, atidumą, loginį mąstymą, gebėjimą susieti iš pirmo žvilgsnio nesusijusius įvykius bei detales. Kad padėtum Šerlokui Holmsui išspręsti visas keturias bylas, prireiks ypatingo sumanumo ir įžvalgumo.

Sally Morgan pripažinta viena garsiausių Australijos aborigenų menininkių ir rašytojų. Sally gimė Pertyje 1951 m. Ji parašė penkias knygas vaikams. Jos kūryba ypač populiari JAV.

Iš anglų kalbos vertė Kšištofas KšivecasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo", kurį pristato Sally Morgan. Siūlome ne tik išsamų "Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sally Morgan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo" perkama kartu