0

Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786094840777

2021-01-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų" aprašymas

Visus metus – po genialią mintį kasdien! Su stulbinančiu ir nepakartojamu vedliu, kokio tik galite norėti – Arthuro Conano Doyle’io neprilygstamuoju detektyvu ir dedukcijos meistru Šerloku Holmsu! 365 išminties perlai iš jo lūpų – kiekvienai Jūsų metų dienai. Tai – puiki dovana bet kuriam Šerloko Holmso fanui (ir bet kuria proga!)

Atsikratykite rutinos su Šerloku Holmsu – genialiu dedukcijos meistru!
Kartais į mūsų gyvenimą įsisuka rutina. Tada ima atrodyti, jog gyvenimas nuobodus, vienodas, nežadantis nieko, kas įneštų naujų vėjų į kasdienybę ir suteiktų kažką nepaprasto.
Kultinis seklys suteiks motyvacijos, išmokys naujai pažvelgti į įprastus dalykus ir pastebėti smulkmenas, tiesiog pralinksmins ir praskaidrins nuotaiką. Kiekvieną kartą atsivertę puslapį, rasite mintį, kuri padės įdomiau nugyventi dieną.
Šerlokas Holmsas taps Jūsų vedliu – savotišku Vergilijumi, lydinčiu kasdienybės labirintais, žadinančiu smalsumą ir skatinančiu stabtelėti bei nauju, atidesniu žvilgsniu pažiūrėti į kasdien supančius žmones, daiktus, reiškinius ir, galbūt, pamėginti paspėlioti, ką jie slepia…

Paverskite kasdienybę nuotykiu su knyga "Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų"!

Parašykite atsiliepimą apie "Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Arthur Conan Doyle parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arthur Conan Doyle tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų" perkama kartu