0

Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD)

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD)

  • Leidėjas: Krupnyj Plan
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: DVD
  • ISBN ar kodas: 4743005052150

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD)" aprašymas

Klasikinė pasakojimų ciklo ekranizacija apie genialų seklį Šerloką Holmsą ir jo draugą daktarą Vatsoną, kurie išaiškina klastingus užmanymus ir demaskuoja žiaurius nusikaltėlius. Pirmoje serijoje Šerlokas Holmsas susipažįsta su daktaru Vatsonu. Antroje Šerlokas Holmsas išaiškins "kraujo užrašo" paslaptį ir suseks paslaptingą nesugaunamą žudiką.

Metai: 1979
Kino kompanija: Lenfilm
Režisierius: Igor Maslennikov
Vaidina: Vasili Livanov, Vitali Solomin, Rina Zelyonaya, Mariya Solomina
Trukmė: 134
Įgarsinimo kalbos: rusų
Titravimo kalbos: lietuvių
Šalis: TSRS

Parašykite atsiliepimą apie "Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Detektyvas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Detektyvas su knyga Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Detektyvas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD)" perkama kartu