0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Serotoninas

Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 5.50 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Serotoninas " aprašymas

Prancūzų autoriaus Michel Houellebecq knyga „Serotoninas“ yra kandus, bauginantis, linksmas, užgaulus ir tikrai nepolitkorektiškas romanas apie dabartinę Europos būklę, Vakarų civilizaciją ir žmoniją apskritai.

Giliai prislėgtas savo romantinių ir profesinių nesėkmių, Žemės ūkio ministerijos darbuotojas Floranas Klodas Lebrusas mano, kad jis miršta iš liūdesio. Egzistencinė krizė, ne kitaip! Florano mergina jo nekenčia, karjera beveik baigta, o pats vyras turi nuolat gerti antidepresantus, kad galėtų išgyventi dar vieną dieną beprotiškose miesto džiunglėse. Kovodamas su vienatve, vartotojiškumu bei miesto augimu, Floranas Klodas Lebrusas sugalvoja vienašališkai, niekam nepranešęs, nutraukti visus ryšius ir išsikraustyti į Normadijos provinciją. Šią vietą jis atsimena su nostalgija. Kadaise čia vyras dirbo sūrius gaminančioje kompanijoje, turėjo mylimąją ir jautėsi laimingas. Bent jau pats taip mano.

Atvykęs į Normandiją Floranas aptinka globalizacijos ir Europos žemės ūkio politikos nuniokotą kaimą. Vietiniai gyventojai, kaip ir pats Lebrusas, trokšta sugrįžti į tuos laikus, kuriuos vadina aukso amžiumi – į mažesnį priešmodernistinės eros pasaulį.

Pagrindinio veikėjo asmeninė krizė tampa per daug glaudžiai susijusi su politine, ekonomine ir kultūrine krize Europos mastu. Darosi aišku, kad Lebrusui neužteks antidepresantų, o nusivylimą teks malšinti kitais būdais.

„Serotoninas“ – protestas prieš dabartinį globalizacijos itin paveiktą gyvenimą. Ši knyga taip pat yra svarus argumentas už tvarų ūkininkavimą ir prieš intensyvią gyvulininkystę bei aplinkos naikinimą. Rašytojas Michel Houellebecq turi galią sukelti diskusijas ir šį kartą jo taikinyje atsiduria Europos žemės ūkio politikos klausimai. Tačiau neapsigaukite, ši knyga taip pat yra ir apie žmogų, paskendusį sistemoje, jo santykį su aplinką ir nepasitenkinimo jausmą.

Michel Houellebecq gimė 1956-tais metais, Prancūzijoje. Jis yra populiarus prancūzų autorius, žinomas dėl savo romanų, eilėraščių ir esė, taip pat aktorius, režisierius ir dainininkas. Rašytojo darbai pasižymi humoro jausmu, provokuojančiomis, nepatogiomis įžvalgomis apie šių dienų visuomenę. Todėl autorius vertinimas, kaip vienas aktualiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų. 2010-tais metais Michel Houellebecq buvo apdovanotos prestižine Goncourt’ų premija už knygą „Žemėlapis ir teritorija“ (išversta ir į lietuvių kalbą). Iš viso autorius sukūrė aštuonis romanus.

Iš prancūzų kalbos vertė Liucija Černiuvienė


  • 2020 metų verstinės knygos rinkimų nugalėtoja

  • Autorius: Michel Houellebecq
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274343

Parašykite atsiliepimą apie "Serotoninas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Serotoninas ", kurią skaitytojams dovanoja Michel Houellebecq. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michel Houellebecq su knyga "Serotoninas " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Serotoninas " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michel Houellebecq. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Serotoninas " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Serotoninas " perkama kartu