0

Seržantas Frostas

  • Nuolaida knygai -64%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 6.20 € (64%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-07

Informacija

Seržantas Frostas

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 522
  • ISBN ar kodas: 9789955266570

2020-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Seržantas Frostas" aprašymas

Detektyvų mėgėjų pamėgtas Džekas Frostas pažįstamas iš kriminalinio serialo „Frosto prisilietimas“, sugrįžo! Knygoje „Seržantas Frostas“ detektyvui teks ne tik rasti dingusią paauglę, bet ir įveikti santuokos krizę.

Istorija knygoje „Seržantas Frostas“ vyksta 1981 metais. Didžioji Britanija patiria nuosmukį, o Airijos respublikonų armija (IRA) kaip niekad aktyvi. Tarsi to būtų negana, šalis išgyvena baisų pasiutligės protrūkį. Detektyvas seržantas Džekas Frostas dirba drauge su savo mentoriumi Bertu Viljamsu ir atidžiai iš jo mokosi. Tuo pat metu Frostui tenka tvarkytis su savo santuokos bėdomis – įtampą kelia jo ilgai trunkantis darbas ir nuolatiniai negrįžimai namo.

Kai iš persirengimo kabinos parduotuvėje dingsta dvylikametė mergaitė, o detektyvo Berto Viljamso nepavyksta rasti, vadovauti tyrimui paskiriamas detektyvas Frostas.

Detektyvinių romanų apie Džeką Frostą autoriaus R. D. Wingfieldo mirtis sukrėtė daugelį žmonių, o ypač tuos, kurie jau buvo spėję pamėgti knygų apie detektyvą Frostą seriją. Autoriui mirus, seriją tęsia James Henry (Džeimsas Henris), kuris bendradarbiauja su leidykla, anksčiau leidusia R. D. Wingfieldo knygas apie Frostą.

„James Henry įkvepia naujos gyvybės Džekui Frostui ir grąžina jį mums, o tai, manau, išties puiki duoklė mano tėvo ir jo darbo atminimui. Jis puikiai įvaldęs mano tėvo stilių, todėl nenuvils nei senų gerbėjų, nei naujų skaitytojų“.
Philipas Wingfieldas, R. D. Wingfieldo sūnus

James Henry yra ne vienas rašytojas, o duetas. Tai dviejų autorių – James Garbutt ir Henry Sutton slapyvardis. James Garbutt yra leidėjas ir ilgą laiką buvo didžiulis detektyvo Frosto gerbėjas. Henry Sutton pats yra parašęs septynis romanus, jis yra Daily Mirror knygų redaktorius ir moko kūrybinio rašymo.

„Seržantas Frostas“ – pirmoji knyga apie Frostą, išleista po autoriaus R. D. Wingfieldo mirties. Lietuviškai jau yra pasirodžiusi antroji naujosios serijos dalis „Lemtingasis Frostas“, netrukus ketinama išleisti ir trečiąją – „Frosto rytas“.

„Frosto prisilietimas“ – vienas populiariausių detektyvinių serialų Didžiojoje Britanijoje, tęsiantis geriausias „Midsomerio žmogžudysčių“ tradicijas. Šis serialas jau užkariavo ir Lietuvos žiūrovų širdis, taip pat daugelis jau spėjo pamėgti ir knygas apie detektyvą Frostą.

Pirmą kartą Džekas Frostas prisistatė radijo pjesėje 1977 metais. Vėliau R. D. Wingfieldas sukūrė šešis romanus apie šį detektyvą.

„Vienas sėkmingiausių autorių pasikeitimų detektyvų rašymo istorijoje“.
Financial Times

„Seržanto Frosto“ sėkmė yra nenuginčijama. Tai akivaizdus hitas… tamsus, bet spindintis perlas“.
Barry Forshaw, Independent

Iš anglų kalbos vertė Anita Kapočiūtė ir Margarita Vilpišauskaitė

2019-11-07

2019-03-26

Parašykite atsiliepimą apie "Seržantas Frostas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Seržantas Frostas, kurią skaitytojams dovanoja James Henry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James Henry su knyga Seržantas Frostas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Seržantas Frostas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Henry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Seržantas Frostas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Seržantas Frostas" perkama kartu