⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šešėliai rojuje

Kaina: 12,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šešėliai rojuje" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Romane „Šešėliai rojuje“ vaizduojamas vokiečių emigrantų gyvenimas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kaip ir būdinga E. M. Remarkui, kūrinys kupinas įvairiausių įstabiausių istorijų apie karo paliestus žmones, o šįkart dar ir emigravusius į tolimą šalį. Ir, žinoma, Amerika svetimšalio vokiečio akimis. Ji visam tam remarkiškam liūdesiui ir melancholijai suteikia groteskišką foną - šalis, kuri kariauja, bet kurioje karas yra toks tolimas, koks tik gali būti, šalis, kurioje viskas įmanoma, bet ne viskas rožėmis klota.

Iš vokiečių kalbos vertė Adomas Druktenis, Laima BareišienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šešėliai rojuje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šešėliai rojuje", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "Šešėliai rojuje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šešėliai rojuje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šešėliai rojuje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šešėliai rojuje" perkama kartu