0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga

  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 6.80 € (46%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga


2021-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga" aprašymas
– Aš tavęs labai ilgai laukiau, Alina, – prisipažino jis. – Tu ir aš pakeisime pasaulį.


Šešėlis ir kaulas“ – pirmoji grišų trilogijos dalis.


Apsuptą priešų, kažkada garsią Ravkos tautą dalija Šešėlio kanjonas – neįžengiamos tamsos ruožas, knibždėte knibždantis monstrų, mintančių žmonėmis.


Alina Starkova niekuomet nepasižymėjo ypatingais gabumais. Tačiau kai kanjone užpuolamas jos pulkas ir žiauriai sužeidžiamas geriausias draugas, joje prabunda slypėjusios galios ir išgelbėja bičiulio gyvybę. Šios galios gali padėti išlaisvinti nusiaubtą ir karų niokojamą šalį. Išplėšta iš savo aplinkos ir nugabenta į karališkąjį dvarą, Alina mokoma būti grišų nare – magiškojo elito dalimi, kuriam vadovauja paslaptingasis Darklingas.

Vis dėlto šiame pasaulyje niekas nėra tuo, kuo atrodo esąs. Kai prieš akis dunkso neįžvelgiama tamsa, o visos karalystės likimas priklauso nuo Alinos nepažintos galios, ji turi atskleisti grišų, o sykiu ir savo širdies paslaptis.


Leigh Bardugo – „The New York Times“ bestselerių autorė, kurios knygomis žavisi viso pasaulio jaunimas, teises į šios trilogijos ekranizaciją įsigijo „Hario Poterio“ filmų režisierius Deividas Heimanas ir „DreamWorks“ kino kompanija. Rašytojos knygos išverstos į daugiau kaip 24 kalbas ir išleistos 50 šalių.


Antroji trilogijos dalis - "Šturmas ir audra".


Iš anglų kalbos vertė Tėja Luna


Parašykite atsiliepimą apie "Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Leigh Bardugo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Leigh Bardugo su knyga Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leigh Bardugo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga" perkama kartu