⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šešėlis naktyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 10.99 SoldOut

Knygos "Šešėlis naktyje" aprašymas

„Šešėlis naktyje“ yra jau trečioji rašytojo Chris Carter knyga apie detektyvą Robertą Hanterį bei jo partnerį Karlosą Garsiją. Su šiais Los Andželo Apiplėšimų ir žmogžudysčių skyriaus tyrėjais skaitytojai jau susipažino knygose „Krucifiksas“ ir „Egzekutorius“. Partneriams ir vėl teks narplioti itin žiaurius ir šiurpą keliančius nusikaltimus.

Los Andželas visada garsėjo nusikaltimų gausa, tačiau tikrai ne visi jie tokie žiaurūs, su kokiais teks susidurti Robertui Hanteriui ir Karlosui Garsijai. Į miesto morgą atvežama neaiškiomis aplinkybėmis mirusi moteris. Iš pažiūros atrodo, kad mirtis nebuvo smurtinė – nėra prievartos žymių ar mėlynių. Tačiau patologas netrunka atrasti siaubingą dalyką – moters lytiniai organai užsiūti, o kūno viduje palikta staigmena. Akivaizdu, kad nežinomoji tapo ypatingos žmogžudystės auka. O tirti tokių keistų bylų visada kviečiama Los Andželo Žmogžudysčių skyriaus komanda su Robertu Hanteriu priešakyje.

Kol tyrėjai suka galvas dėl aukos tapatybės ir žudiko motyvų, šis nesnaudžia. Surasta dar viena auka su tokiais pačiais požymiais – intymios vietos užsiūtos, o viduje originali ir kūną pagaugais eiti verčianti žinutė. Hanteriui su Garsija pasidaro aišku, kad susidūrė su tikru plėšrūnu, kuris neketina sustoti. Aukų bus daugiau, todėl partneriams reikia paskubėti.

„Šešėlis naktyje“ – išlaiko įtampą iki pat paskutinės minutės. Chirs Carter rašo greitus detektyvus, kuriuose nėra laiko atsikvėpti, įvykiai veja vienas kitą ir nuolat keičia kryptį. Šioje dalyje skaitytojai dar geriau pažins Robertą Hanterį ir pamatys daugiau, paprastai gerai paslėptų, žmogiškųjų detektyvo savybių.

Chris Carter gimė Brazilijoje, kurioje gyveno iki kol baigė mokyklą. Tada autorius persikraustė į JAV, kur studijavo nusikalstamo elgesio psichologiją. Studijų metu Chris Carter ėmėsi pačių įvairiausių darbų: nuo burgerių kepėjo iki egzotinių šokių šokėjo. Vėliau autorius dirbo kriminaliniu psichologu policijoje, kol galiausiai šią veiklą iškeitė į roko muzikos atlikėjo karjerą. Neužtruko ir čia. Chris Carter pradėjo rašyti detektyvus, kurie pasirodė itin sėkmingi ir verčiami į daugelį pasaulio kalbų. Šiuo metu jis jau yra parašęs dešimt knygų apie detektyvus Robertą Hanterį bei Karlosą Garsiją.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė


  • Autorius: Chris Carter
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x22
  • ISBN ar kodas: 9789955138969

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šešėlis naktyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šešėlis naktyje", Chris Carter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Chris Carter su knyga "Šešėlis naktyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šešėlis naktyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chris Carter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šešėlis naktyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šešėlis naktyje" perkama kartu