⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šešėlyje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-16 Karina

Labai įdomi, įtraukianti knyga. Nesigailiu nusipirkusi! Ir kaina gera!


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 15.59 SoldOut

Knygos "Šešėlyje" aprašymas

„Šešėlyje“ - jausminga šeimos drama Jodi Picoult gerbėjams.

Ką darytum, jei atsidurtum situacijoje, kai neįmanoma pasirinkti?

Geriausios Džoelės D’Andželo draugės Maros smegenys pažeistos – gimdant sūnų jai plyšo aneurizma. Džoelė vieniša ir gedi, tad remiasi į vienintelį žmogų, kuris supranta jos skausmą: savo kolegą – ir Maros vyrą – Liamą. Tai, kas prasideda kaip draugiška paguoda, pamažu virsta kai kuo daugiau... ko neigti jau neįmanoma.

Draskoma kaltės ir to, kad jos svajonei dalintis jausmais su Liamu nelemta išsipildyti, Džoelė tvirtai pasiryžta padėti Marai, kad ir labai neįprastomis priemonėmis. Paieškos ją nuveda iki vilos Monterėjuje, Kalifornijoje, pas moterį, kurios gyvenimas apgaubtas paslapčių. Karlina Kling-Šaer yra gydūnė ir, pasak Džoelės tėvų, išgelbėjo Džoelei gyvybę vos jai gimus. Moteris, sauganti didelę paslaptį, veda Džoelę nepažįstamu keliu, kol ši supranta, kad nors viena meilė yra pasmerkta, kitai meilei lemta išsiskleisti.

Mėgausitės šia subtiliai parašyta šeimos drama ir ryškiais veikėjų paveikslais bei netikėtais siužeto posūkiais, iki pat knygos pabaigos spėliosite, kas bus toliau.
Stylist


  • Pavadinimas originalo kalba: The Shadow Wife
  • Autorius: Diane Chamberlain
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090145401
  • Vertėjas: Ieva Venskevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-16

Labai įdomi, įtraukianti knyga. Nesigailiu nusipirkusi! Ir kaina gera!

2021-04-14

Nusipirkau vos prieš dvi dienas ir, žinokit, nu pasakiška! ;)) perskaičiau iš karto, vos keliais atsikvėpimais. Taip taip, ir knygos aprašymas nesumelavo, tikrai esu Jodi Picoult gerbėja, tad šiai knygai turėjau nemenkų vilčių, kurios pasiteisino 100%. Mėgavausi iki paskutinio puslapio!

Parašykite atsiliepimą apie "Šešėlyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šešėlyje", Diane Chamberlain. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Diane Chamberlain su knyga "Šešėlyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šešėlyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diane Chamberlain. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šešėlyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šešėlyje" perkama kartu