0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-05 Milda

Tobula maginės fantastikos knyga paaugliams! Daug veiksmo, puikūs personažai ir nepakartojamas fantastikos pasaulis


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 12.69 SoldOut

Knygos "Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga" aprašymas

 „Šešetas varnų“ – maginės fantastikos knyga, kurią sukūrė žanro profesionalė Leigh Bardugo. Rašytoja išgarsėjo Grišų trilogija, kurios personažams teko gelbėti pasaulį nuo tamsos bei jos kūrėjo. „Šešetas varnų“ – visiškai atskira istorija, pradedanti naują seriją, kuri vyksta tame pačiame grišų pasaulyje, tačiau kitoje vietoje ir kitu laiku.

„Šešetas varnų“ seka šešis pagrindinius veikėjus. Kriminalinio pasaulio atstovas Kazas Brekeris susivilioja pasiūlymu gauti milžinišką sumą pinigų, jei iš Ledo rūmų pagrobs įkaitą – mokslininką, kuris moka sukurti grišų galias sustiprinantį narkotiką. Šių žinių gviešiasi visas pasaulis. Tiesa, Ledo rūmai yra labiausiai saugoma vieta, tačiau Kazas yra įsitikinęs, kad gali ją įveikti, jei tik surinks reikiamą komandą.

Jis užverbuoja narę, kuri sugeba įlipti į aukštus pastatus. Tyli, stipri mergina kadaise buvo pagrobta ir parduota į viešnamį. Komandoje atsiranda ir snaiperis, kuris labiausiai gyvenime mėgsta lošti. Nina – vienintelė griša. Dar prisijungia buvęs kareivis ir itin protingas, tačiau drovus inžinierius ir išradėjas. Kiekvienas knygos veikėjas yra skirtingos rasės, kilmės ir turi tiek daug sluoksnių, gerų ir blogų savybių, kad tampa tikru iššūkiu skaitytojams. Taip pat veikėjams teks pasitikėti vieni kitais, o dėl praeities išdavysčių tai bus nelengva.

Autorės Leigh Bardugo suburta komandą sudaro vien nusikaltėliai, tačiau jie greitai nusipelno simpatijų. Iš tiesų primena filmą „Oušeno vienuoliktukas“, tik veikėjams teks įveikti magijos ir intrigų kupino pasaulio pavojus. Vienoje „Goodreads“ apžvalgoje skaitytoja žaismingai rašo, kad šalutinis šios knygos efektas yra širdies permušimai, dehidratacija ir dusulys, nes pamirštama kvėpuoti, kyla jaudulys, o siužetas taip įtraukia, kad nuo knygos atsitraukti nesinori nė akimirkai.

Maginės fantastikos knygos „Šešetas varnų“ istorija vyksta mieste, kurį įkvėpė Amsterdamas, o laikotarpis primena XVII amžiaus Nyderlandus. Populiarią ir atsiliepimuose giriamą seriją sudaro dvi dalys, nors yra gandų, kad autorė Leigh Bardugo parašys ir trečią.

Leigh Bardugo – bestselerių autorė, kurios knygos išleistos jau daugiau nei penkiasdešimtyje šalių. Pagal populiarią Grišų trilogiją kuriamas „Netflix“ serialas.

Iš anglų kalbos vertė Astra Alba.

Trumpas aprašymas žada permainingą siužetą, nuotykius ir išradingus galvosūkius. Kviečiame knygą įsigyti internetu – taip pigiau. Pirkti online rasite ir daugiau maginės fantastikos kūrinių. Geros kainos, akcijos, karšti išpardavimai ir greitas pristatymas garantuoti! Išsirinkti lengva, nes paruošėme visų knygų aprašymus, tokius kaip santrauka, ištrauka, puslapių skaičius, formatas ir kt. 


  • Autorius: Leigh Bardugo
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105537

2020-10-05

Tobula maginės fantastikos knyga paaugliams! Daug veiksmo, puikūs personažai ir nepakartojamas fantastikos pasaulis

Parašykite atsiliepimą apie "Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga", kurį parašė Leigh Bardugo. Siūlome ne tik išsamų "Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Leigh Bardugo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šešetas varnų. Dvilogijos 1-oji knyga" perkama kartu