0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šėtono legatas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-27 Skaitytojas


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 1.99 SoldOut

Knygos "Šėtono legatas" aprašymas

Popiežius Grigalius IX 1223 m. bando perimti valdžią Livonijoje. Šis bandymas baigiasi kruvinomis kovomis, j kurias, nors ir prieš savo norą, įsive¬lia jauniausias žemaičių rikio Zybarto sūnus Einius.  • Autorius: Skomantas
  • Leidėjas: Tvermė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-476-34-8

2020-10-27

Parašykite atsiliepimą apie "Šėtono legatas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šėtono legatas", kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų "Šėtono legatas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šėtono legatas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šėtono legatas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šėtono legatas" perkama kartu