0

Šėtono legatas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šėtono legatas

  • Leidėjas: Tvermė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9986-476-34-8

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šėtono legatas" aprašymas
Popiežius Grigalius IX 1223 m. bando perimti valdžią Livonijoje. Šis bandymas baigiasi kruvinomis kovomis, j kurias, nors ir prieš savo norą, įsive¬lia jauniausias žemaičių rikio Zybarto sūnus Einius.


Parašykite atsiliepimą apie "Šėtono legatas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šėtono legatas, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų Šėtono legatas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šėtono legatas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šėtono legatas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Šėtono legatas" perkama kartu