0

Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD)

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-03-04 Faustas

Informacija

Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD)

  • Leidėjas: M. K. Čiurlionio namai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • ISBN ar kodas: 9786099578181

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD)" aprašymas

Fantazijų ir simbolių kupini M. K. Čiurlionio paveikslai paskatino autorius - Mildą Pleitaitę ir kazimierą Momkų - sukurti trylika skirtingų nuotaikų ir charakterio poetinių pasakų.
Pasakos žanras leido rašytojams laisvai traktuoti Čiurlionio paveikslus, priartinti juos prie vaiko pasaulėžiūros ir suteikti galimybę per jautriai ir išradingai sukurtus tekstus patirti paveikslų nuotaiką, pamatyti juose tikrą čiurlionišką stebuklą.

Knyga "Šiandien karaliai mums pasakas seka" išleista su muzikine kompaktine plokštele, kurioje skamba pianisto Roko Zubovo įgroti M. K. Čiurlionio kūriniai.
Netikėtas rašytojų požiūris į menininko darbus paskatins mažuosius skaitytojus drąsiai ir kūrybiškai „skaityti“ M. K. Čiurlionio kūrybą, o pasakų veikėjai kvies paklajoti po paslaptingą pasaulį, kupiną neįtikėtinų spalvų bei nuostabių išgyvenimų. Pasaulį, visada esantį šalia – tereikia žengti žingsnį ir leisti sau jame atsidurti.

"Šiandien karaliai mums pasakas seka" - tai pirmoji tokio pobūdžio knyga vaikams, sukurta pagal M. K. Čiurlionio paveikslus.

„- Koks pasaulis? – nepakeldamas galvos paklausė raštininkas.
– Apkeliautas! – sušuko debesis.
– Taip, taip… Na va, jau baigiau. Štai ir dar viena graži pasaka, – ištarė raštininkas, atversdamas naują popieriaus lapą ir smailindamas plunksną. – Nekantriai lauksiu tavęs grįžtant su nauja pasaka, – nusišypsojo pamojavęs ranka.
Debesis nuskriejo į dangaus tolį, užleisdamas vietą kitam savo eilės pasakojimui belaukiančiam dangaus keliauninkui.
– Na, dabar klausau tavęs. Tai kokia tavoji istorija?“


Turinys

Karaliai
Ką sapnavo pienės pūkas
Vėjo rankos
Kodėl saulė pamilo pušį
Žaibas ir griaustinis
Žiema
Vasaros lietaus pasaka
Pilies pasaka
Saulės miestas
Tiltai
Veidrodis
Kregždė
Mintys

2020-03-04

Parašykite atsiliepimą apie "Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD), kurį parašė Mildą Pleitaitė, Kazimieras Momkus. Siūlome ne tik išsamų Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mildą Pleitaitė, Kazimieras Momkus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Šiandien karaliai mums pasakas seka (su CD)" perkama kartu