0
Šiaudiniai namai
11.56 OutOfStock

Šiaudiniai namai

4.8
(20 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2012-01-20 Rita

Ar sulauksim kada nuolaidos šiai knygai? Apmaudu, knygoms apie barščius ir blynus nuolaidų (ir gan ženklių)- kiek nori...

Informacija

Šiaudiniai namai


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Šiaudiniai namai" - tai gausiai iliustruota knyga apie ekologiškus statybos sprendimus, apie aplinkai palankią statybą iš presuotų šiaudų ir pasaulio bei Lietuvos šiaudinių namų statybos patirtį. Šios knygos tikslas - supažindinti su jau išbandytais šiaudinių namų statybos metodais, parodyti galimas jų plėtros kryptis, paskatinti ieškojimams ir kūrybai. "Šiaudiniai namai" nepretenduoja tapti praktiniu vadovu ar išbaigtų receptų knyga, čia pateikiami pavyzdžiai tam, kad sukurtumėte kažką nauja ir savita. Knygoje rasite pagrindimą, kodėl svarbu atkreipti dėmesį į mūsų kasdienės veiklos, mūsų namų, gyvenimo būdo daromą poveikį aplinkai, kodėl statant namą verta rinktis vietines atsinaujinančias medžiagas ir kaip statyti šiaudinį pastatą.

Vienas lauke - ne karys, vienas šiaudas - silpnas, neatsparus vėjui, ugniai, lietui. Tačiau supresuoti ir surišti į ryšulius šiaudai tampa puikia ekologiška statybine medžiaga, ir stipria, ir gerai sulaikančia šilumą bei triukšmą. Todėl abejojantiems arba net nustembantiems, kad iš tokių šiaudų ryšulių galima statyti namus, teigiame - statykite, namai bus tvirti, šilti, sveiki ir atitiks kitus pastatams keliamus reikalavimus. Skaitykite šią knygą ir sužinosite, kaip tokį namą pastatyti.
Doc. Jonas Juodis, doc. dr. Vincas Gurskis
Lietuvos žemės ūkio universiteto Statybinių konstrukcijų katedra

2012-01-20 Rita

Ar sulauksim kada nuolaidos šiai knygai? Apmaudu, knygoms apie barščius ir blynus nuolaidų (ir gan ženklių)- kiek nori...

2010-12-16 Sangi

Preke tai tikrai verta demesio bet kas kalba apie piguma tai reiketu tikrai pasiskaiciuoti ar pigiau? Zinoma nepamirskite ivertinti ir savo darbo...

2010-09-02 marius

Labai sauni knyga,turiu savo lentynoje ir jau kelis sykius perskaiciau,pirmo leidinio negavau tai labai nusiminiau,bet kai pamaciau antra leidini tai net nulekiau pasiskolinti pinigu(nes tuo metu prie saves tiek neturejau)ir iskart pirkau

2010-05-16 aurelijus

Gal kas žinot kokiam knygyne ja galima įsigyti?\r\n

2010-05-11 antanas

Ekologinė statyba, Lietuvos ateitis. Puiki knyga, neišvengiamai populiarėjanti statybos rūšis. Kiekvienas lietuvis, mąstantis apie statybas, turėtų perskaityti ir susimąsti, gal tikrai verta statytis pigiau, ekologiškiau, šilčiau ir sveikiau?..

2010-05-04 alm

Tikrai superinė knyga, verta tokią turėti ir skaityti. Turiu savo lentynoje, pavartau kartais vakarais ir džiaugiuosi, ypač kai reikia pasigilinti į kokį nors techninį sprendimą, o ten informacijos yra tiek, kad galima drįsti pradėti statytis pačiam

2010-04-27 PDF

Tikrai gera knyga, rekomenduočiau įsigyti realią versiją, nes verta turėti tokią savo lentynoje.

2010-04-23 Skaitytojas

Šiek tiek yra ir konstrukcinių brėžinių.

2010-03-20 anele

Kodėl ši nuostabi knyga dingo iš knygynų? m? Aš labai norėčiau ją įsigyti ;)\r\n Gražinkiiiit!! ačiū...\r\nji reikalinga žmonėm :)

2010-01-10 Laima

Svarstau ar pirkti sia knyga, gal galetumet pasakyti ar ten yra konstrukciniu breziniu, detaliu. Kokie pamatai reikalingi?

2009-12-07 titas

noriu sios knygos ir tada sito namo :D

2009-04-17 marius

kuriuose knygynuose galima nusipirkti sia knyga,isskyrus internetu.\r\n

2009-04-16 Valentinas

Tai, ko ilgai laukė pasaulis. Mūsų supratimo gamtai...

2009-03-22 DariusG

Pagaliau įsigijau šią knygą (kažkada aptikau ją knygyno lentynoje ir ten pat vietoje gal ketvirtį knygos perskaičiau:). nuo to laiko mintys apie šiaudų ryšulius neduoda ramybės :] ir nuosavas būstas atrodo realesnis tikslas.

2009-02-06 Lilia

Pasidometi siaudiniais namais paskatino EF destytoja. Super! Mintis nereali.

2008-12-01 Trys Parsiukai

Mums kaip tik.

2008-10-23 Edvinas

Knygos neskaiciau,bet paskaitysiu butinai. Labai geri atsiliepimai,bei uztikrintos nuomones.\r\nIr tikrai manau,kad patobulinsiu savo ygudzius ja perskaites siaudinio namo statyboje.\r\nDekui uz knyga!

2008-10-02 Kestas

senai ieskojau kazko panasaus.\r\npats rinkausi medziaga\r\ngerai kad atsirado tokio pobudzio knyga

2008-06-29 knu-knufas

Cia kuri kiaule state nama is siaudu?

2008-06-09 Aušra

Puiki knyga ekologijos ir gamtos bei sveikos aplinkos išsaugojimo šalininkams. Rekomenduoju visiems, kas ieško nebrangaus , originalaus ir mažai energijos naudojančio namo idėjos!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu