0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a.


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.99 SoldOut
Knygos "Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a." aprašymas

Knygoje "Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a." aptariamos XX a. ryškiausios lietuviškosios tapatybės paieškų kryptys. Basanavičius, Šalkauskis, Milašius, Marcinkevičius, Beresnevičius brėžė lietuviškosios tapatybės laiką, ribojamą kultūrinio ir politinio išskirtinumo siekio, idėjos apie galingą civilizacinę praeitį ir dabarties nuopolį, vilties dinaminio atgimimo, suskaldančio sąstingyje panirusį blogąjį pasaulį, negalėjimo išsitekti dabartyje ir į neapibrėžtą ateitį nukreiptų atsinaujinimo svajų...

Tvirtos tapatybės išsiilgusi ir aiškią Europos viziją susikūrusi Lietuva šiandien patenka į silpnos tapatybės europinę realybę. Jai atsiverianti Europa yra pasimetusi tarp senųjų idealų ir Europos Sąjungos sutarčių. Ar išgyvens Lietuva būklėje "po Europos"?

Lietuviai iki šiol į save žvelgia, tikėdamiesi pamatyti Europos Šiaurės atėniečius, tačiau teišvysta dabartyje nerandančius vietos Senosios Europos tremtinius...

  • Autorius: Nerija Putinaitė
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-656-00-X

Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a., kurią skaitytojams dovanoja Nerija Putinaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nerija Putinaitė su knyga Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nerija Putinaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a. palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiaurės Atėnų tremtiniai. Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a." perkama kartu