0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 13.99 SoldOut
Knygos "Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas" aprašymas
Knygos „Šiaurės Karšuva: keliautojo po Šilalės kraštą žinynas“ autoriai - Lietuvos istorijos bei paveldo tyrinėtojai, Martyno Jankaus premijos laureatai Vytenis ir Junona Almonaičiai, išleidę jau ne vieną panašaus pobūdžio knygą.
„Šiaurės Karšuva“ – 2006-aisiais išleistos knygos „Karšuva. 2“ iš esmės atnaujintas ir papildytas leidimas. Žinynas skiriamas pažintinio-kultūrinio turizmo mėgėjams (ypač – mėgstantiems keliauti savarankiškai), taip pat visiems, besidomintiems Lietuvos istorija ir kultūros paveldu.

Šiame krašte yra nemažai keliautojams gerai žinomų ir dažnai lankomų vietų – Dionizo Poškos Baubliai, lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno tėviškės. Tačiau čia yra daug ir tokių kultūros, istorijos bei gamtos vertybių, apie kurias galbūt iki šiol Jums neteko girdėti. Atradome jas ne tik sau, bet ir Jums. Siūlome pasinaudoti mūsų sukauptomis žiniomis, pakeliauti tais pačiais takais ir patirti pažinimo džiaugsmą.

Knygoje – net 530 iliustracijų, tai – šiuolaikinės ir archyvinės nuotraukos, piešiniai, schemos, žemėlapių iškarpos. Prie jos pridedamas lankstinuko formos dvipusis spalvotas žemėlapis (M 1:70000, 42 X 44 cm), kuriame pažymėtos 186 svarbiausios lankytinos vietos šiaurės Karšuvoje. Knygoje aprašytos 136 vietovės – miesteliai, kaimai ir kt.


Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas, kurią skaitytojams dovanoja Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė su knyga Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiaurės Karšuva. Keliautojo po Šilalės kraštą žinynas" perkama kartu