⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-26 Skaitytojas

P. A. Čekuolio knygos kaip visuomet įdomios, įtraukiančios, informatyvios. Kuo didesnės Jums sveikatos ir sėkmės, p. A. Čekuoli!


2022-08-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė" aprašymas

Algimantas Čekuolis – vienas mylimiausių rašytojų Lietuvoje. Kiekviena jo knyga laukiama su nekantrumu, o autorius skaitytojų niekada nenuvilia. Publicistinių tekstų rinktinę „Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos. Kai kurios su šypsena. Tik teisybė“ Algimantas Čekuolis pasidovanojo sau garbingo 89-to gimtadienio proga. Geros nuotaikos kupini pasakojimai apima pačias įvairiausias temas ir visi jie yra „tik teisybė“!

Knygoje „Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos. Kai kurios su šypsena. Tik teisybė“ daugiau nei keturiasdešimt trumpų įžvalgų, kuriose autorius kalba apie kairiarankių pranašumus, atidėliojimo sukeliamas problemas ir plepalų naudą. Taip pat su autoriumi kartu pamąstysime, kodėl draugiški žmonės gyvena ilgiau, juoko gydomąją galią ir miegą.

Algimantas Čekuolis nagrinėja ir įvarius žmonių santykių aspektus. Jo tekstuose kiekvienas atpažins save. Pirmojo bučinio prisiminimai, tėvų problemos, vedybos, antrieji gyvenimo šansai, meilė partneriui ir vaikams – temos, kuriomis rašytojas mąsto antroje knygos dalyje. Taip pat į tekstus autorius sudėjo ir įvairius istorinius pastebėjimus, įžvalgas apie religiją, tolimąsias šalis ir jų aktualijas.

Publicistinio žanro knygoje „Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos. Kai kurios su šypsena. Tik teisybė“ nėra nuolatinių veikėjų ar aiškių siužetų. Tai knyga apie visus mus, mūsų gyvenimus, autoriaus pastebėjimus, įžvalgas ir išmintingus pamokymus. Pasaulio matęs jūrininkas tekstuose lieja neįkainojamą savo patirtį ir pasaulėžiūrą. Trumpus Algimanto Čekuolio tekstus, pasižyminčius savitu humoru, lengva ir malonu skaityti. Pabaigoje rasite apsakymą „Vištų kunigaikštis“.

Algimantas Čekuolis (g. 1931 m.) – įžvalgus žurnalistas, aistringas keliautojas, produktyvus ir mylimas knygų rašytojas. Autorius taip pat yra profesionalus jūrininkas, po įvairius pasaulio kraštus plaukiojęs dvylika metų. Dirbdamas žurnalistu jis aplankė dar daugiau šalių ir parsivežė dar daugiau istorijų. Algimantas Čekuolis parašė daugiau nei dvidešimt knygų, kurios sulaukia didžiulio skaitytojų susidomėjimo ir palankių atsiliepimų.

Jei mėgstate Algimanto Čekuolio kūrybą, tai trumpas aprašymas jums nereikalingas. Nenusivilsite ir šį kartą! Knygą „Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos. Kai kurios su šypsena. Tik teisybė“ bei kitus leidinius rekomenduojame įsigyti internetu – siūlome gerą kainą ir greitą pristatymą. Daugiau kūrinių išsirinksite pavartę ištraukas bei įvertinę apžvalgas, aprašymus, puslapių skaičių ir autoriaus darbų santrauką. Taip pat nepamirškite patikrinti, kokias akcijas taikome, bei kokie išpardavimai vyksta. Pirkti online knygyne, dažniausiai, pigiau. 


  • Autorius: Algimantas Čekuolis
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143025

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-26

P. A. Čekuolio knygos kaip visuomet įdomios, įtraukiančios, informatyvios. Kuo didesnės Jums sveikatos ir sėkmės, p. A. Čekuoli!

2020-12-18

Informacija aprasyta knygoje, neatitinka faktu. Uzteko 30 puslapiu perskaityti. Eksperimentus apraso, pavardes mini, datas, Harry Harlow kuris tikrai nedare bandymu ant zmoniu. Taip, skaityti idomu, itraukia, bet kam jums reikalinga klaidinga informacija!?! Mano manymu geriau neskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė", Algimantas Čekuolis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Čekuolis su knyga "Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Čekuolis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiaurės pašvaistė naujagimiui. Įžvalgos, kai kurios su šypsena, tik teisybė" perkama kartu