⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija

Kaina: 3,82 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 3.82 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija" aprašymas

Šiaurės rytų aukštaičiams vilniškiams skirta monografija yra sinchroninis tyrimas, pagrįstas struktūrinės dialektologijos ir A. Girdenio lietuvių fonologijos mokyklos teoriniais ir metodiniais principais. Joje analizuojamos dvi problemos – vilniškių patarmės ribos ir šiaurinės jos dalies (šiaurės rytų aukštaičių vilniškių) tarminė diferenciacija: pasiūlyta vidinė vilniškių patarmės klasifikacija, patikslinta šiaurės rytų vilniškių ir uteniškių patarmės riba, kitaip negu iki šiol interpretuojamas diferenciacijos klausimas. Taip pat aprašoma šiaurės rytų vilniškių fonologinė balsių sistema, skiriama dėmesio neutralizacijos procesams, arealiniams distribucijos ir neutralizacijos aspektams, konkuruojantiems variantams. Dalis tyrimo rezultatų parodyti žemėlapiuose.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija", Vytautas Kardelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Kardelis su knyga "Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kardelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiaurės rytų aukštaičiai vilniškiai: ribos ir diferenciacija" perkama kartu