⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės

Kaina: 3,69 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės" aprašymas

Knygoje sinchroniškai eksperimentinės fonetikos ir fonologijos metodais ištirtas šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas. Iki šiol šiaurės žemaičių priebalsių sistema buvo analizuojama tik epizodiškai.
Tokios kompleksinės analizės reikalingumas akivaizdus, nes tarmių niveliacijos procesas tik spartėja, todėl dialektologijos, diachroninės fonetikos fonologijos specialistams reikia eksperimentiškai įrodytų ir statistiškai patikimų faktų ir apibendrinimų.
Tarmės priebalsių tyrimo rezultatai gali būti naudingi ne tik lietuvių, bet ir apskritai baltų kalbų tipologiniams ir diachroniniams tyrimams, o eksperimentų duomenys – renkant ir tvarkant medžiagą Europos kalbų atlasui, sprendžiant bendrosios fonetikos klausimus. Daugelis išvadų ir apibendrinimų jau dabar yra pravartūs dėstant lietuvių dialektologiją, taip pat gali būti svarbūs rengiant įvairias mokymo priemones.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie lietuvių kalbos tarmes ir šnektas

Regina Kliukienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Kliukienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės" perkama kartu