0

Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės

  • Nuolaida knygai -86%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 24,90 €*
Sutaupote: 21.21 € (86%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955634775

2021-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės" aprašymas

Knygoje sinchroniškai eksperimentinės fonetikos ir fonologijos metodais ištirtas šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas. Iki šiol šiaurės žemaičių priebalsių sistema buvo analizuojama tik epizodiškai.
Tokios kompleksinės analizės reikalingumas akivaizdus, nes tarmių niveliacijos procesas tik spartėja, todėl dialektologijos, diachroninės fonetikos fonologijos specialistams reikia eksperimentiškai įrodytų ir statistiškai patikimų faktų ir apibendrinimų.
Tarmės priebalsių tyrimo rezultatai gali būti naudingi ne tik lietuvių, bet ir apskritai baltų kalbų tipologiniams ir diachroniniams tyrimams, o eksperimentų duomenys – renkant ir tvarkant medžiagą Europos kalbų atlasui, sprendžiant bendrosios fonetikos klausimus. Daugelis išvadų ir apibendrinimų jau dabar yra pravartūs dėstant lietuvių dialektologiją, taip pat gali būti svarbūs rengiant įvairias mokymo priemones.

Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos tarmės ir šnektos

Regina Kliukienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Kliukienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šiaurės žemaičių tarmės konsonantizmas: akustinės ir audicinės ypatybės" perkama kartu